آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

گزارش مفصل تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت بهاری «حامی»

گزارش مفصل تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت بهاری «حامی»

کنسرت حمید حامی (عکاس: علی چاشنی گیر)

دومین شب از تازه ترین کنسرت حمید حامی خواننده موسیقی پاپ کلاسیک، شامگاه دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه با اجرای منتخبی از کارهای موسیقایی این خواننده در تالار وحدت تهران برگزار شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «تنها نگاه می کنم»، «گل مینا و غزل»، «لالایی»، «احساس»، «خواب سیاه» و «گلایه ای نمی کنم» قطعاتی از این کنسرت بودند که حامی آنها را اجرا کرد. به علاوه از طرف دیگر حامی تک قطعه ای را هم با علیرضا میرآقا به روش دوصدایی خواندند که این اثر با اجرای میرآقا مورد استقبال حاضران در سالن قرار گرفت.

رضا تاجبخش سرپرست ارکستر، محمدرضا عقیلی تنظیم کننده قطعات و رضا لمعانی، علیرضا میراقا، شهرام افتخاری، کیوان فرشیدنیا، ترانه پوریوسف، صالح کیوان، تینا جامه گرمی، دانیال جورابچی، سانوا عندلیبی، نوید شعبانزاده و بهرنگ معتمدی نوازنده های ارکستر حامی بودند.

کنسرت حامی به وسیله کمپانی «کامیاب بهاران» به مدیریت علی حق شناس برگزار شد و سیاوش خلبانی نیز کارگردان هنری این کنسرت بود.

ویدئویی کوتاه از اجرای زنده حامی:

عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» از کنسرت حمید حامی (عکاس: مرضیه امیری):

 

عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» از کنسرت حمید حامی (عکاس: علی چاشنی گیر):

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «رضا صادقی» در اصفهان به دیدار دوستدارانش رفت | گزارش تصویری