آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

گزارش متنی و تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت پرشور گروه «سون»

گزارش متنی و تصویری «موسیقی ایرانیان» از کنسرت پرشور گروه «سون»

کنسرت گروه موسیقی سون

کنسرت گروه موسیقی «سون» در تازه ترین شب تمدید شده خود، ششم خردادماه به همت موسسه فرهنگی و هنری «آوای دوران» (تهیه کنندگی رسول ترابی) در سالن میلاد کنفرانس بین المللی شهر تهران به نمایش گذاشته شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته هنرآنلاین، این گروه با اجرای قطعات ریتمیک «من بی تو می‌میرم» و «باور» شروع شد و سپس آرش قنادی، کیارش پوزشی و امیر قنادی به خوش‌و‌بش با مخاطبین پرداختند و بعد قطعه پرطرفدار «ستاره» با هم‌خوانی حضار اجرا شد.

«ادعا»، قطعه بعدی این کنسرت بود که با هنرنمایی نوازنده ساکسوفون به اجرا سود. پیشتر فرصت به اجرای «نرو خواهش می‌کنم» و «یه راهی پیش روم بذار» از دومین آلبوم رسمی گروه سون رسید و بعد از آن «هم‌دست» یکی از تک‌آهنگ‌های این گروه خوانده شد.

این گروه با اینحال در اولین اجرای سال تازه، برای بار نخست قطعه «جهان بعد تو» که اخیرا در شکل موزیک‌ویدئو پخش شده با همراهی و هم‌خوانی حاضرین اجرا کرد و بالاخره فرصت به اجرای «دوسِت دارم» رسید که با اسم پرطرفدار‌ترین قطعه گروه سون و یکی از موفق‌ترین کارهای موسیقی پاپ در سال‌های واپسین شهرت دارد.

از نکات قابل توجه این کنسرت ترغیب حضار بهمراه موسیقی در قطعه «یه راهی پیش روم بذار» و همخوانی در قطعات «واست می میرم» و «دوستت دارم» بود.

کنسرت گروه موسیقی سون

گروه سون که معمولاً کنسرت‌های پرانرژی و شادی برگزار می‌کند در این برنامه نیز با یک کنداکتور متنوع از آلبوم‌های خود و تک آهنگ‌های پرطرفدار برنامه را مدیریت کردند.

هم اینک بخوانید:   گروه «سون» بعد از یک سال در تهران به دیدار دوستدارانش رفت

«از نو دلم گرفته»، «باور»، «ستاره»، «خواهش»، «ادعا»، «یه راهی پیش روم بذار»، «اقرار»، «من بی تو می‌میرم»، «عشق من»، «با تو می مونم»، «علاقه مندم»، «اولین عشق» از نمونه قطعات اجرایی این کنسرت بودند.

بعد از اجرای چند قطعه کیارش پوزشی گفت: «از روزی که ما این گروه را راه‌اندازی کردیم ، ۱۲ سال می‌گذرد و در تمام این مدت برای شما و به عشق شما کار ساختیم، شعر گفتیم و تنظیم کردیم و شما هم این کارها را گوش کردید و خیلی خوشحال هستیم که تا به امروز از ما خدمات رسانی کردید. در آن وقت ما سه پسر کوچک با آرزوهای بزرگ بودیم و از همه شما ممنونم که ما را به آن آرزوهای بزرگ و دست‌نیافتنی رساندید.»

در این کنسرت که سومین اجرای رسمی از آلبوم «جهان بعد تو» در تهران بود، گروه سون عده ای از قطعات پرطرفدار دیگرش را نیز اجرا کرد.

احمد حضرتی (بوزوکی)، بهروز علیاری (کیبورد)، سعید حسن‌زاده (گیتار بیس)، رضا رفتاری (درامز)، پژمان فرهمند (پرکاشن)، محمد رضوانی‌زاده (گیتار)، محمد زمانی (کیبورد) و هادی جداری (ساکسفون) عضو های ارکستر گروه سون در این کنسرت بودند.

پیشتر قادر اید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از کنسرت گروه موسیقی سون را مشاهده نمایید.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع