آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

گروه «دال» با قطعات جدید در تالار وحدت روی صحنه می‌رود

گروه «دال» در تالار وحدت با قطعات جدید اجرا خواهد کرد

اعضای گروه موسیقی «دال»، ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت و همزمان با سالگرد انتشار آلبوم «گذر اردیبهشت» در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌روند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، فروش بلیت‌های این برنامه از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه هفدهم فروردین آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند. طرفداران گروه دال پیش از برگزاری این کنسرت باید منتظر تک‌آهنگ جدید باشند. جدیدترین اثر آنها اردیبهشت‌ماه و پیش از برگزاری کنسرت در فضای مجازی منتشر خواهد شد. البته این گروه سال ۹۵ و آخرین فصل آن را با تک‌آهنگ «فصل آخر» به پایان رساند. اثری که برداشت متفاوتی از شعر و ملودی قطعه «گنجشکک اشی‌مشی» بود و به همین دلیل بازتاب‌های گوناگونی در فضای مجازی داشت و مورد توجه دوستداران دال هم قرار گرفت. از سوی دیگر کنسرت آینده دال با کارگردانی و اتفاقات بصری جدید روی صحنه می‌رود.

شایان ذکر است که «رضا موسوی» کارگردان کنسرت آینده دال خواهد بود و او به همراه تیم اجرایی‌اش این روزها در حال برنامه‌ریزی طراحی دکور و جزئیات این برنامه است.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید همیشه آرتلی را دنبال کنید. همچنین میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   اولین کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی» برگزار می‌شود