آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت گروه موسیقی «دال» آنلاین و رایگان پخش می‌شود

کنسرت گروه موسیقی «دال» آنلاین و رایگان پخش می‌شود

کنسرت گروه دال همزمان با اجرا در تالار وحدت به روش آنلاین و رایگان برای مخاطبان و علاقه‌مندان موسیقی تمامی ایران پخش می‌شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت گروه دال که در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، به وسیله سامانه کنسرت آنلاین کشور (e-haam.ir) به روش رایگان پخش می‌شود.

گروه «دال» در کنسرت‌ پیش‌روی خود با یک مهمان ویژه روی صحنه خواهد رفت. در این دو شب «میلاد درخشانی» با اسم خواننده و نوازنده مهمان، این گروه را همراهی می‌کند.

گروه «دال» برنامه ریزی شده است در این کنسرت یک سالگی آلبوم «گذر اردیبهشت» را جشن بگیرد و با منتخبی از کارهای این سری و تک‌آهنگ‌های خاطره‌انگیز و یک آهنگ تازه اجرای برنامه داشته باشد.

از سال قبلی که کنسرت‌های مستقل و بزرگ گروه دال شروع شد آنها در هر برنامه میزبان یک هنرمند روی صحنه بودند. در اجرای شهریور ۹۵ آنها «کیان پورتراب» قطعه «آوازم را می‌رقصیدی» را بهمراه «امین هدایتی» و عضو های این گروه خواند. در سه شب کنسرت دال که دی‌ماه روی صحنه رفت، «اشکان خطیبی» خواننده مهمان بود و اکنون باید دید بازخورد حضور میلاد درخشانی به چه نحو خواهد بود.

مصرف کنندگان ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقلِ سرعت شبکه جهانی وب قادر اند کنسرت گروه دال را به روش زنده و رایگان تماشا کنند.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   مهران مديری و مهيار عليزاده قطعه «يارتويی» را به زنده ياد «عارف لرستانی» تقديم كردند