آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت تازه «سعید شهروز» برگزار می‌شود

کنسرت تازه «سعید شهروز» برگزار می‌شود

سعید شهروز

کنسرت تازه «سعید شهروز» که مدتی قبل خبر از اجرا آن در تاریخ ۲۳ تیر ماه پخش شده بود، با تغییر در تاریخ کنسرت، انتهای تیر ماه ۱۳۹۶ در سری «کاخ نیاوران» به اجرا در می آید.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در پی بارش شدید و بی سابقه روز جمعه ۲۳ تیرماه که منجر به معلق ماندن اجرای سعید شهروز شده بود، تاریخ بعدی کنسرت این خواننده مشهور موسیقی پاپ واضح شده و برنامه ریزی شده است ۳۰ تیرماه سال جاری، در «حیاط هنر سری کاخ نیاوران» به دیدار هواداران و مخاطبین خود برود. شهروز در کنسرت پیش رویش، رپرتواری از قطعات خاطره‌انگیز و کارهای آلبوم «۷۹» را با همراهی گروهش تقدیم مخاطبان خواهد نمود.

«سعید شهروز»، بعد از باطل کنسرتش اعلام کرده که تمامی افرادی که بلیت این کنسرت را تهیه کرده اند می توانند با در دست داشتن همان بلیت، در این برنامه هم حضور بیابند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود برای کنسرت سری کاخ نیاوران «سعید شهروز»، هنوز تهیه بلیت امکان پذیر است و علاقمندانی که مایل به حضور در این اجرا هستند می توانند با مراجعه به سایت www.iranconcert.com درمقایسه با خرید بلیت اقدام نمایند.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   تمام بلیت‌های کنسرت خواننده «علاقه ویژه» در 15 دقیقه به فروش رفت!