آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت تابستانی «علی عبدالمالکی» به روی صحنه می‌رود

کنسرت تابستانی «علی عبدالمالکی» به روی صحنه می‌رود

علی عبدالمالکی

کنسرت تابستانی «علی عبدالمالکی»، در تازه ترین ماه تابستان ۱۳۹۶ در سالن میلاد کنفرانس بین المللی شهر تهران، بروی صحنه می رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «علی عبدالمالکی»، خواننده اسم آشنای موسیقی پاپ کشورمان، ۱۱ مرداد ماهِ سال جاری، در سالن میلاد کنفرانس بین المللی، رپرتواری از قطعات و تک آهنگهای دلنشین خود را تقدیم مخاطبان و هوادارانش می کند.

عبدالمالکی گلچینی از قطعات تازه را نیز تکمیل انتشار دارد که با این تفاصیل پیش بینی می شود کنسرت در مقابل ایشان، فضایی متنوع و خاطره انگیز را برای مخاطبانش بهمراه داشته باشد. ابن خواننده به علاوه از طرف دیگر در یکی از برنامه های «دور همی» میهمان «مهران مدیری» بود که حضور ایشان بازتاب های زیاد و با مزه ای در پی داشته است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که خواننده آلبوم «ویژه» که اولین آلبوم رسمی وی به شمار می آید، ۱۱ مرداد ماه با کنسرتی به تهیه کنندگی «سام آهنگری» بروی صحنه می رود و شبی خاطره انگیر را برای موسیقی دوستان رقم خواهد زد.

علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «برنامه نو» سهیل نفیسی در اواسط بهار!