آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت تابستانه گروه موسیقی «لیان» برگزار می‌شود

کنسرت تابستانه گروه موسیقی «لیان» برگزار می‌شود

کنسرت تابستانه گروه موسیقی جنوبی «لیان» به سرپرستی «محسن شریفیان»، نیمه اول مرداد ماه سال جاری، در «کنفرانس بین المللی» تهران برگزار می شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «محسن شریفیان»، موزیسین و پژوهشگر مشهور موسیقی محلی کشورمان، با همراهی گروه خود «لیان»، در ۲۲:۱۵ از تاریخ ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۶ دیداری تازه با هواداران خود در «سالن میلاد کنفرانس بین المللی تهران»، خواهد داشت.

در این کنسرت که «آکا صفوی» و «اکلو فرامرزی» در آن به خوانندگی خواهند پرداخت، سری قطعاتی از کارهای پرهیجان و انرژی بخش خطه جنوب، به وسیله سری «لیان» تقدیم مخاطبان خواهد شد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کمپانی «کامیاب بهاران»، اجرا کنسرت در مقابل «لیان» را بر عهده دارد. به علاوه از طرف دیگر بهای بلیت این کنسرت از ۳۵، ۴۰، ۵۰، ۶۰، ۷۰ و … الی ۱۳۰ هزار تومان تخمین زده شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی این بلیتها و رزرو صندلی، از روش سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «علی لهراسبی» به برنامه تلوزیونی «خندوانه» می‌آید