آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرت «امید حاجیلی» برگزار می‌شود

کنسرت «امید حاجیلی» برگزار می‌شود

امید حاجیلی

کنسرت «امید حاجیلی»، خواننده اسم آشنای موسیقی پاپ کشورمان، طی دو تاریخ از تیر ماه سال جاری، در تهران برگزار می گردد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»،«امید حاجیلی» در دو تاریخ ۲۰ و ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۶ در «کنفرانس بین المللی تهران»، به دیدار هواداران خود خواهد رفت.

حاجیلی از خوانندگان و موزیسین های موفق و پرطرفدار کشورمان است که هر اثر و اجرای وی تا به امروز با استقبال بینظیری از جانب مخاطبان مواجه شده است و قادریم بگوییم در این عرصه یک شبه، ره صد ساله را طی نموده است. ایشان آلبوم «حاجیلیتو» دو سال پیش راهی مارکت موسیقی کرد و بعد از چند اجرای زنده در سالن «اریکه ایرانیان»، اجراهای پر استقبال و فروشی را از آن خود کرد. اینبار هم پیش بینی می شود، کنسرت این خواننده که خود در صفحه شخصی اینستاگرامش در باره آن قید کرده «بفرمایید انفجار»، سورپرایزی برای مخاطبان بوده و بازتاب شایسته ای بهمراه داشته باشد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت در مقابل «امید حاجیلی» که به تهیه کنندگی «مجید عبدی» در تهران روی صحنه خواهد رفت، طی دو تاریخ ۲۰ و ۲۱ تیر ماه در «سالن میلاد کنفرانس بین المللی» تقدیم مخاطبان می گردد.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   مهدی یراحی: آرامشم کم است که امیدوارم بیشتر شود