آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

کنسرتی با کمربندهای بسته! | موسیقی ایرانیان

کنسرتی با کمربندهای بسته! | موسیقی ایرانیان

گروه موسیقی پازل باند «Puzzle Band» شامگاه جمعه ۶ مرداد ماه در دو سانس ۱۹ و ۲۲ با استقبال مخاطبان دومین اجرای رسمی خود را درسالن میلاد کنفرانس بین المللی تهران بروی صحنه برد.

قبل از حضور عضو های ارکستر کلیپ تصویری از اجراهای گروه پازل بند و ماکان بند بروی ال ای دی های سالن کنفرانس به نمایش سود که با ترغیب مخاطبان این گروه همراه شد. درادامه بلند گوهای سالن با اعلام خوش آمدگویی حاضران درسالن به «سفینه پازل بند» و سفر به سرزمین شادی ها که با پخش عکس هایی ازسفینه همراه بود از حاضرین در سالن خواستند که کمربندهایشان را ببندند و پیشتر قطعاتی ریمیکس شده این گروه با انجام حرکاتی هیجان آور از جانب آرین بهاری (تنظیم کننده پازل) همراه شد.

«به سرم زده» قطعه اولین این برنامه بود که بعد از آن علی رهبری خواننده گروه ضمن خوش آمدگویی رو به مخاطبان گفت: اسم ماه مرداد گرمترین فصل سال را درذهن ما تداعی می کند از شما می خواهیم کنسرت ما از هر تابستانی پرانرژی تر و گرمتر باشد و پس ازآن قطعه «به شرطی که » اجرا شد.

رهبری پیشتر گفت: مرداد تولد بسیاری از خواننده های پاپ را نیز در خود دارد که ممکن است اصلی ترین این چهره ها هنرمندانی چون شهرام شکوهی، مرتضی پاشایی و محسن چاوشی باشند که برایشان واقعا احترام قائل ایم.

رهبری تاکید کرد: همه ما محسن چاوشی را از ته دل دوست داریم و میدانیم که هیچ خواننده ای با ابزار نمی تواند خواننده شود و نمی شود. امیدواریم به هر میزان زودتر کنسرت این خواننده پرطرفدار را هم بیننده باشیم.

هم اینک بخوانید:   کنسرت «بابک جهانبخش» با حضور ستاره های «پرسپولیس» محیط فوتبالی به خود گرفت!

قبل از اجرای قطعه «اصلا دلم خواست» رهبری اظهارکرد: هر بارکه میخواهی عشقت را ببینی درمقایسه با طرف مقابلت استرس و هیجان بسیاری داری درست مانند من که بعد مدتها اجرا و رویارویی با شما بر روی استیج هیجان بسیاری دارم بطوریکه اگر ازطرف مقابل انتقادی بشنوم و یا اینکه پرسش کنند چرا اینقدر به طرف مقابلت علاقمندی باید بگوییم «اصلا دلم خواست».

«گریه چیه» قطعه بعدی این گروه بود که به مناسبت روز دختر به دخترهای ایران خصوصا دخترهایی که در کنسرت پازل بند حضور داشتند تقدیم شد.

قبل از اجرای قطعه «یکی توقلبمه» رهبری گفت: این آهنگ اختصاص به افرادی دارد که یک نفر در قلبشان است و حضور آن شخص و یادش دلیل افتخارشان است.

رهبری در معرفی آرین بهاری اظهارکرد: خیلی ها می گویند دهه ۷۰ یا ۸۰ بی حوصله و بی طاقت شده اند با اینحال من یک نفر را می شناسم که متولد دهه ۷۰ با اینحال به نظر من آخر صبر است و درادامه اضافه کرد: اگر آرین نبود پازلی هم نبود و مهمتر اینکه اگر شما نبودید گروه پازل بندی هم نبود.

قطعه بعدی از آلبوم «قایق کاغذی»بود که بصورت ریمیکس شده برای حاضران در سالن به اجرا سود.

رهبری کامنت های مخاطبان را در انتخاب آهنگ های کنسرت بسیار موثر عنوان کرد و آهنگ «معشوق» را نیزبه مانند این کامنت ها موثر گفت.

پیش ازحضور حمید هیراد و اجرای قطعه مشهور و پرمخاطب«دلارام» رهبری ایشان را یکی از خوش قلب ترین خواننده ها در زندگیش عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که بزودی قادر باشند یک کنسرت مشترک با حمید هیراد برگزارکنند و پس ازآن هیراد ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی اظهارکرد: امشب سالن کنسرت به خاطر قدمهای شما و عشق و حسی که در تمام این مدت همراه ما داشته اید ستاره باران است ممنونم که ما را تحمل کردید و لایق آن دانستید که در کنسرت ما حضور یابید. وی اضافه کرد: اگر امروز دراینجا حضور دارم مدیون دل مهربان شما و خدای مهربانی ها هستم و به عشق شما می خوانم.

هم اینک بخوانید:   «رضا یزدانی» به کانادا می‌رود

«چشم چشم»،«عشقت که باش»، «بی تاب»،«جاده» و.. ازدیگر قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شد.

رهبری که قبل از هرکنسرت درجملاتی کوتاه با مخاطبانش خوش و بش می کرد رو به حاضران با معرفی امیرحسین فشنگ چی با اسم میهمان این برنامه اظهار کرد: تشکر می کنم از استقلالی ها که باوجود بازی تیمشان به این کنسرت آمدند و تبریک به پرسپولیس ها که در بازی شب قبلی موفق به برد شدند.

درادامه از عضو های «ماکان بند»، یاشار خسروی و محمد ناصری مدیر اجرای «پازل بند» تشکرو قدردانی شد.

سعید جامع نوازنده درامز، حمید یزدان فر گیتارباس، سهراب ستاری گیتاراسپانیش، نوید رهنما نوازنده پرکاشن، میلاد دهقان و نیما عباسی از عضو های این گروه موسیقی پازل بند بودند که این گروه را همراهی کردند. این کنسرت به همت موسسه «آوازی نو» و به تهیه کنندگی «حسن اردستانی» برگزار شد.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع