آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی «رضا صادقی» آغاز شد

پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی «رضا صادقی» شروع شد

پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی «رضا صادقی» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان، تحت عنوان «یعنی درد»، به وسیله سایت «بیپ‌تونز» شروع شد.

آلبوم موسیقی «یعنی درد» که سوم خرداد ماه به وسیله موسسه «آوای هنر» از روش سایت بیپ‌تونز در معرض مخاطبین قرار خواهد گرفت، به وسیله «رضا صادقی» به گور خواب‌ها، خیابان نشینان ناچار، دخترخوانده‌اش ایران، کودکان کوره آجرپزی شمس‌آباد، کارگرانی که دستان خالی‌شان در بیشتر مواقع گرم بوده و تمام هوادارانش تقدیم شده است.

«رضا صادقی» با اشاره به اثر تازه اش و تصریح اینکه محتوای آن متمرکز بر فضاهای اجتماعی بوده و از درد برخاسته از درون همه مردم حکایت دارد، پیرامون آلبوم جدیدش بیان میکند: «یعنی درد از درون ما شروع می شود و بازتاب همه مشکلات روحی، درونی، اجتماعی و هنری ماست، امیدوارم که این آلبوم به دنیایی که مخاطبینم در تصورشان درمقایسه با من دارند، نزدیک باشد.»

پنج موزیک ویدئو نیز برای قطعات این آلبوم ساخته‌ شده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به قطعات «منو یادت» و «من دوسِت دارم» اشاره نمود، گفتن این مسئله در اینجا ضروری است موزیک ویدئو قطعه «من دوسِت دارم»، بیستم اردیبهشت پخش شده است و مطابق شش آلبوم‌ رسمی قبلی صادقی در این آلبوم هم یک قطعه با گویش بندرعباسی به اسم «دل بی‌غم» که در آن به مدح شهر بندرعباس و مردمش می‌پردازد، به مردم این شهر هدیه شده است. به علاوه از طرف دیگر در این اثر، بیننده حضور پررنگ‌تر صادقی در نقش ترانه‌سرا و آهنگساز می‌باشیم. «مهران خالصی» تنظیم‌کننده خلاق و باهوش موسیقی پاپ که سابقه هم کاری‌های درخشانی را با صادقی دارد، در قسمت تنظیم بیشترین نقش را بر عهده داشته است. به علاوه از طرف دیگر چندین عدد از موزیسین‌های جوان و بااستعداد که قبل از این با صادقی هم کاری داشته‌اند؛ در آلبوم «یعنی درد» نیز هم کاری‌شان را ادامه داده‌اند.

هم اینک بخوانید:   خواننده پاپ خبر از متولد شدن عضو تازه خانواده خود داد

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که علاقمندان می توانند جهت پیش خرید آلبوم «یعنی درد»، به سایت «بیپ تونز beeptunes.com» مراجعه نموده و این اثر را بصورت قانونی و آنلاین تهیه کنند (اینجا کلیک کنید).

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع