آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پیش فروش آلبوم «مدونای» از گروه «دنگ‌شو» آغاز شد

پیش فروش آلبوم «مدونای» از گروه «دنگ‌شو» شروع شد

پیش فروش آلبوم موسیقی «مدونای» بروزترین اثر از گروه «دنگ‌شو»، از روش سایت «بیپ تونز» شروع شد، این اثر روز سه شنبه ۱۷ مرداد ماه به روش رسمی در مارکت موسیقی کشور پخش می‌شود.

«دنگ‌شو» که از پیشروان موسیقی تلفیقی است، قبل از این آلبوم «اتاق گوشواره» را در سال ۹۴ پخش کرده بود، به علاوه از طرف دیگر دو آلبوم «شیراز چل ساله» و «دل تنگ شو» نیز قبل از آن به روش جهانی پخش شده بودند.

در آلبوم تازه دنگ شو که ده قطعه به اسم های بادگناهکار، خطا کردم، خطا نیست، عطار، چیزی، به شط، خلیج، حباب، خورشید می شوم، آخر قصه … دارد، علاقه موسیقایی گروه به سازبندی الکترونیک واضح است. با این وجود کلیت کارهای در همان راستای سبک و محیط قبلی دنگ‌شو می‌باشد، با اینحال محیط الکترونیک و افکتیو هم به کارهای این آلبوم اضافه گردیده. دو آهنگ «باد گناهکار» و «چیزی» که قبل از این به روش تک آهنگ پخش شده بودند نیز در این آلبوم حضور دارند. با اینحال این دفعه آهنگ «باد گناهکار» با تنظیمی تازه و دارای اختلاف معرفی شده است.

طاها پارسا (خواننده، ترانه سرا و نوازنده ساکسفون)، میلاد باقری (خواننده)، رضا شایا (پیانو)، صبا صمیمی (تنبک و سازهای کوبه ای)، خشایار روانگر (درامز و سینی سایزر)، سروش عدل (گیتاربیس) با اسم عضو های اصلی گروه موسیقی «دنگ شو» همراه با هنرمندان مهمان آیدین ترکیان (کمانچه)، اسحق چگینی (نی)، ماکان خویی نژاد (ویلن سل)، آناهیتا دری (هم خوان)، مهرآذین (هم خوان)، کاوه عابدین (صدابرداری، میکس و مسترینگ) و مازیار باباباشی (دستیار صدابردار) در تولید این اثر به هنرنمایی پرداخته اند.

هم اینک بخوانید:   «هزارصدا» از سر گرفته می‌شود

پیش فروش این آلبوم به روش دیجیتال از روش سایت بیپ‌تونز beeptunes.com شروع شده و در طول چند روز اول پیش فروش توانسته به جمع پنج اثر پرفروش این سایت برسد. امید است که استقبال مخاطبان از این اثر تداوم یابد و همه مخاطبان حقیقی با تهیه ورژن اصلی فیزیکی یا دیجیتال آلبوم از هنرمند مورد توجه خود خدمات رسانی نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع