آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

هنرمندان نابینا و کم‌بینا با همراهیِ «محمد معتمدی» کنسرت می‌دهند

هنرمندان نابینا و کم‌بینا با همراهیِ «محمد معتمدی» کنسرت می‌دهند

محمد معتمدی

کنسرت هم آوایی گروه «دست افشان» با همراهی چندین عدد از هنرمندان نابینا و کم بینا شهرستان کاشان به همراهی محمد معتمدی در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته مهر، گروه «دست افشان» به سرپرستی زهره عشقی، همراهی محمد معتمدی و نابینایان و کم بینایان کاشان، ساعت ۱۰ صبح بیستم مرداد ماه در تالار وحدت کنسرت خیریه ای را برگزار می کند.

در شرح این کنسرت آمده است: «جامعه نابینایان و کم بینایان کاشان به شماره ثبت ۳۳۰ در سال ۸۳ با مجوز رسمی از وزارت کشور فعالیت خود را شروع نموده و هم اینک ۶۲۰ نفر عضو در گروه های سنی تحصیلی و معیشتی دارای اختلاف از محل همیاری و همدلی خیَرین بزرگوار از خدمات متنوع این جامه برخوردار می شوند.

از آنجایی که این موسسه از هیچ مدلی پشتوانه سود ثابت (دولتی یا غیر دولتی) برخوردار نیست پیوسته جهت جبران کسری اعتبارات خویش با مدد گرفتن از گروه های مختلف اجتماعی از نمونه هنرمندان اقدام به اجرا برنامه های متنوعی می نماید که کنسرت هم آوایی گروه «دست افشان» با نابینایان و کم بینایان کاشان با هم کاری محمد معتمدی از نمونه آنها است.

امید است با لطف خدا و همراهی هنردوستان نیک اندیش، این کنسرت، نتایج معنوی و مادی درخور توجهی برای این جامعه رقم زده و مسیر تحقق اهداف مورد نظر این سری را هموار سازد. به افتخار این هم صدایی همراهمان باشید.»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «باغ های معلق انگور» پخش شد