آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

هزارصدا با حضور محمدصالح علا، مانی رهنما و پدرام کشتکار برگزار می‌شود

هزارصدا با حضور محمدصالح علا، مانی رهنما و پدرام کشتکار برگزار می‌شود

نمونه دیگری از برنامه‌های بخش پاپ هزارصدا ساعت ۱۵ پنج شنبه ۱۹ مرداد ۹۶ در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و در این برنامه، شاعر، ترانه‌سرا، نویسنده، بازیگر و مجری باسابقه، استاد محمدصالح‌علاء با اسم کارشناس شعر و ترانه در گروه کارشناسی قرار می‌گیرد تا همراه با هنرمندان باسابقه دیگر موسیقی پاپ، مانی رهنما و پدرام کشتکار به داوری کارهای کمپانی‌کنندگان بپردازد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، مانی رهنما و پدرام کشتکار قبل از این و در سال‌های قبلی با اسم داور در این برنامه کمپانی کرده بودند با اینحال صالح‌علاء برای بار نخست در این برنامه حضور می یابد.

به علاوه از طرف دیگر در این برنامه بازیگر و خواننده پاپ، محمدرضا هدایتی نیز حضور دارد تا با اسم خواننده مهمان چند قطعه از بهترین کارهایش را برای تماشاگران حاضر در این برنامه اجرا کند.

این هفتمین برنامه هزارصدا و دومین برنامه بخش پاپ در سال تازه است و با استناد به اعلام مدیر و مجری این برنامه، هزارصدای بعدی پاپ پنج شنبه ۲۱ شهریور خواهد بود. برنامه بعدی بخش سنتی هم در ساعت ۱۸ چهارشنبه اول شهریور برگزار خواهد شد.

هزارصدا اولین برنامه منسجم مسابقه موسیقی در ایران است که هر ماه دوبار و با استناد به برنامه، اولین چهارشنبه هر ماه بخش سنتی آن و سومین پنج‌شنبه هرماه نیز بخش پاپ آن برگزار می‌شود و مدیریت و اجرای آن به عهده آرش نصیری است.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «فندك تب دار» اولين قطعه و موزيك ويديوي فصل دوم سريال «شهرزاد» پخش می‌شود