آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

موزیک ویدئوی «اولین بارون» با صدای «رضا صادقی» منتشر شد

موزیک ویدئوی «اولین بارون» با صدای «رضا صادقی» پخش شد

«رضا صادقی» که اخیرا آلبوم جدیدش با عنوان «یعنی درد…» را روانه مارکت کرده و مدتی قبل هم موزیک‌ویدئوی قطعات «من و یادت» و «من علاقه مندم» را در معرض مخاطبین گذاشته بود، موزیک‌ویدئوی دارای اختلاف قطعه «اولین بارون» را پخش کرد.

«اولین بارون» قطعه‌ای با ترانه و ملودی «محمدعلی شیعاوی» و تنظیم «آرمان منورصادق» است که در شکل آلبوم «یعنی درد…» پخش شده بود. به علاوه از طرف دیگر مهدی شکاری (نوازنده گیتار کلاسیک)، فرشید اوجی (نوازنده ویولن)، آرزو حامد (کرال) و آرش پاکزاد (میکس و مسترینگ) دیگر عوامل تولید این قطعه هستند. گفتن این مسئله در اینجا ضروری است «هادی کریمی» کارگردان و انیماتور ویدئوی «اولین بارون» بوده و موسسه «آوای هنر» به مدیریت «محمد جلیل‌پور» ناشر آن است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت رضا صادقی در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ به همت موسسه «آوای هنر» در سالن میلاد کنفرانس بین‌المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت.

پیشتر قادر اید موزیک‌ویدئوی «اولین بارون» (شماره مجوز: ۶۴۴/۰۰۶۳۰/ت/۹۶/۰۳) را از روش سایت موسیقی ایرانیان آنلاین مشاهده نمائید و در صورت علاقه دانلود نمایید.

+دانلود موزیک‌ویدئوی «اولین بارون» 

آنلاین مشاهده نمائید:

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   حنجره «حامد همایون» بیمه شد