آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

محمد علیزاده در بیمارستان بستری شد

محمد علیزاده در بیمارستان بستری شد

کنسرت محمد علیزاده

تهیه کننده کارهای و کنسرت های محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ از باطل کنسرت های این خواننده در سنندج و کرمانشاه به دلیل بستری شدن ایشان در بیمارستان اطلاع داد.

به نوشته خبرگزاری مهر، صدرالدین حسین‌خانی مدیر کمپانی موسیقی «ایران گام» گفت: به دلیل بستری شدن محمد علیزاده در بیمارستان، کنسرت‌های وی روز یکم شهریور در سنندج و روزهای چهارم و پنجم شهریور در کرمانشاه باطل شد.

وی پیرامون تازه ترین موقعیت پزشکی این خواننده موسیقی پاپ گفت: محمد علیزاده در سفری که چندی قبلً برای اجرا کنسرت به اصفهان داشت، به دلیل تغذیه ناسالم، ویروسی وارد بدنش شد که این مسئله منجر به بستری شدن ایشان در یکی از بیمارستان های تهران شد. با این وجود پزشکان هنوز نتیجه کامل تست‌ها را دریافت نکرده‌اند و تا غروب امروز نتایج را به ما اطلاع می‌دهند. با این وجود صحبت هایی که پزشکان داشته‌اند این خواننده حداقل نیاز به ۸ تا ۱۰ روز استراحت مطلق دارد و می بایست تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار بگیرد.

حسین خانی اضافه کرد: نگران کننده مخصوصی نیست و اگر پزشکان نوع بیماری را سریع تشخیص بدهند، خیلی سریع با روند دارویی که تجویز می شود، مراحل درمانی جهت سلامتی کامل پیگیری می شود. به هر حال بعد از نشست‌ای که با پزشکان خواهیم داشت، اخبار کامل را در دست مخاطبان قرار می دهیم.

مدیر کمپانی موسیقی «ایران گام» در باره کنسرت‌های محمد علیزاده در شهرهای سنندج و کرمانشاه اظهار کرد: ما خیلی تلاش کردیم که این کنسرت ها در سنندج و کرمانشاه برگزار شود، حتی آقای علیزاده به توجه به شرایط جسمی نامساعدی که داشت اصرارداشت که کنسرت در سنندج برگزار شود بدلیل آنکه وی برای بار نخست بود که در این شهر کنسرت می داد و مایل بود تا در هر شرایطی میزبان علاقه مندان باشیم. وانگهی اینکه خیلی دیر خبر بیماری آقای علیزاده را به روش رسمی اعلام کردیم تنها به این جهت بود که کنسرت سنندج برگزار شود با اینحال به دلیل ضعفی که در بدن محمد بود پزشکان به هیچ عنوان اجازه ندادند تا برنامه اجرا شود. قابل توجه این است که پزشکان به دلیل اصرار وی بود که دستور بستری شدن را دادند تا قادر باشند بیماری را کنترل کنند و محمد خودسرانه برای اجرا کنسرت اقدام نکند.

هم اینک بخوانید:   شروع تور کنسرت های «فرزاد فرزین»

حسین خانی پیرامون اجرا کنسرت های محمد علیزاده طی روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریور ماه جاری در سالن میلاد کنفرانس بین‌المللی تهران گفت: اجرا این کنسرت ها مشکلی نخواهد داشت و طی صحبت هایی که با پزشکان معالج آقای علیزاده داشتیم، در دو سه روز آتی به امید خدا سخت برطرف خواهد شد. در چنین شرایطی ست که که پزشکان به دلیل ریشه کن کردن کامل میکروب ها ترجیح داده اند که محمد هنوز در بیمارستان باشد تا مصرف داروها و روند درمانی در وقت مقرر انجام پذیرد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع