آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

محمد علیزاده: خداوند مرا از درجه صفر موسیقی به این روزهای طلایی رساند

محمد علیزاده: خداوند مرا از درجه صفر موسیقی به این روزهای طلایی رساند

کنسرت محمد علیزاده

کنسرت «محمد علیزاده» خواننده مشهور و پر کار موسیقی پاپ کشورمان، ۱۸ تیرماه و به همت موسسه «ایران گام» (به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی) در سالن میلاد کنفرانس بین المللی شهر تهران به نمایش گذاشته شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت محمد علیزاده ۱۸ تیرماه درحالی برگزار شد که این خواننده قبل از این برنامه، تور کنسرت‌هایش در استرالیا را با استقبال مخاطبانش برگزار کرده بود.

محمد علیزاده در این اجرا برای بار نخست تیتراژ برنامه «ماه عسل» سال ۹۶ را به روش زنده خواند.

در بخشی از کنسرت این خواننده پاپ به دوستدارانش در سالن گفت: «نمی‌دانم آن‌هایی که از خدا دور می‌شود، دردهای‌شان را به چه کسی می‌گویند. من در این دنیا فهمیده‌ام که به کسی جز خداوند نمی‌شود اعتماد کرد. زندگی که خدا ندارد، هیچ چیزی ندارد. خداوند مرا از درجه صفر موسیقی به این روزهای طلایی رساند. خیلی‌ها می‌گویند محمد صدای قشنگی دارد، با اینحال من خدای قشنگی دارم.»

امیرحسین اویسی (رهبر ارکستر)، علی پورنگهبان (گیتار بیس)، محمد شعبانی (پرکاشن)، اشکان موسوی (ویولن)، ایمان ذاکری (درامز)، بهمن میرزاده (گیتار الکتریک) و کیانوش علی محمدی (وکال)، عضو های ارکستر محمد علیزاده را تشکیل می‌دادند.

پیشتر قادر اید عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از این کنسرت را مشاهده نمایید.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   اولین کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی» برگزار می‌شود