آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«محمد علیزاده» با استقبال ایرانیان کشور استرالیا وارد شهر سیدنی شد

«محمد علیزاده» با استقبال ایرانیان کشور استرالیا وارد شهر سیدنی شد

«محمد علیزاده» بعد از اجرا کنسرت‌‌های موفق در شهرهای بریزبین و پرت؛ بهمراه «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر کمپانی موسیقی «ایران گام» و گروه ارکسترش؛ با استقبال ایرانیان استرالیا وارد شهر سیدنی شدند.

«محمد علیزاده» خواننده موسیقی پاپ ایران که بهمراه «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر کمپانی موسیقی «ایران گام» و گروه ارکسترش هم اینک برای اجرا تور بین‌المللی کنسرت‌های خود در قاره اقیانوسیه به سر می‌برد؛ بعد از اجرا کنسرت‌‌های موفق در روز ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ماه جاری) در شهر بریزبین Brisbane و در روز ۲۴ ژوئن ۲۰۱۷ (۳ تیر ماه) در شهر پرت Perthدر کشور استرالیا؛ شب قبلی با استقبال ایرانیان استرالیا وارد شهر سیدنی شد و در روز جمعه ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ (۹ تیر ماه جاری) در شهر سیدنی Sydney و به علاوه از طرف دیگر در روز شنبه ۱ جولای ۲۰۱۷ (۱۰ تیر ماه جاری) در شهر ملبورن Melbourne به اجرای کنسرت موسیقی پاپ خواهد پرداخت.

این خواننده موسیقی پاپ ایران در تور بین‌المللی کنسرت‌‌های خود در شهرهای بریزبین و پرت استرالیا؛ ترانه‌های پرطرفدار و پرطرفدار از آلبوم‌های «دلت با منه»، «سوپرایز» و «گفتم نرو» از نمونه؛ «برگرد»، «برادر»، «احساس»، «گاهی بخند»، «کجا میری»، «عشقم این روزا»، «بی‌معرفت»، «فکرش هم نکن»، «بیمارم»، «بی‌حوصله»، «تصمیم»، «همینه که هست»، «چهل درجه» و «جز تو» را برای هموطنان خارج از کشور و به علاوه از طرف دیگر علاقمندان به موسیقی اجرا کرد.

«امیر حسین اویسی» ـ رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، «ایمان ذاکری» ـ نوازنده درامز، «بهمن میرزازاده» ـ نوازنده بوزوکی و گیتار، «اشکان صدیق‌آذر» ـ نوازنده لانچ پد و «علی‌ پورنگهبان» ـ نوازنده گیتار باس در تور بین‌المللی کنسرت‌های «محمد علیزاده» در شهرهای مختلف کشور استرالیا، این خواننده موسیقی پاپ ایران را با سازهای خود همراهی می‌کنند و در قسمت‌‌هایی از این کنسرت‌ها به تکنوازی می‌پردازند.

هم اینک بخوانید:   قطعه «پانزده سالگی» از رضا یزدانی پخش شد

«محمد علیزاده» سال قبلی بهمراه عضو های ارکسترش؛ تعداد اجراهای کنسرت‌ خود در تهران را به ۴۶ سانس و شهرستانها را به بیش از ۱۰۵ سانس کنسرت رسانده بود و با مجموعاً با اجرای بیش از ۱۵۰ سانس رکوردار اجرا کنسرت موسیقی پاپ ایران در بعد از انقلاب در کشور شمرده می‌شود.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع