آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«مجید انتظامی» در بیمارستان بستری شد

«مجید انتظامی» در بیمارستان بستری شد

مجید انتظامی

«مجید انتظامی» آهنگساز، مدرس موسیقی و نوازنده آبوا و به علاوه از طرف دیگر فرزند عزت‌الله انتظامی – بازیگر سینما – شب قبلی (دوشنبه ۱۲ تیر) در پی خونریزی معده در بیمارستان بستری شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، مجید انتظامی، آهنگساز، نوازنده اُبوا، مدرس موسیقی و از آهنگسازان برجسته سینمای ایران، روز قبلی، دوشنبه ۱۲ تیر در پی خونریزی معده روانه بیمارستان شد.

ایشان که شب قبلی را در بیمارستان فرمانیه سپری کرده و امروز به منزل بازگشته بود، برای پیگیری جواب تست‌هایش از نو به بیمارستان رفت و با استناد به نظر دکترها بابک صدیقی و علی‌اکبر شکفته که مراحل درمان ایشان را پیگیری می‌کنند، باز هم بستری شد.

مجید انتظامی از دهه ۱۳۵۰ برای بیش از ۸۰ اثر سینمایی موسیقی متن نوشته است و با گرفتن چهار سیمرغ بلورین برای فیلم‌های «بای سیکل ران»، «روز واقعه»، «آژانس شیشه‌ای» و «دیوانه‌ای از قفس پرید» بهمراه حسین علیزاده و محمدرضا علیقلی بیشترین جوایز را از جشنواره فیلم فجر گرفته است.

انتظامی از برگزیدگان هشتمین همایش چهره‌های ماندگار در سال ۱۳۸۹ است.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   گفتگو با «هوشنگ جاوید»: دستور مخصوصی برای خواندن اذکار نیست