آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

قطعه «پانزده سالگی» از رضا یزدانی منتشر شد

قطعه «پانزده سالگی» از رضا یزدانی پخش شد

رضا یزدانی (عکاس: مسعود ساکی)

«رضا یزدانی» خواننده موسیقی پاپ در آستانه اجرا اولین کنسرت سال ۹۶، قطعه «پانزده سالگی» به آهنگسازی علیرضا افکاری را پخش کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، قطعه «پانزده سالگی» به خوانندگی رضا یزدانی در آستانه اجرا اولین کنسرت این هنرمند در سال ۹۶ با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پخش شد. این اثر به گفته یزدانی، از بهترین کارهایش طی سال‌های واپسین شمرده می‌شود. ایشان در این قطعه سر وقت عاشقانه متفاوتی رفته و کار آهنگسازی را هم انجام نداده است.

«پانزده سالگی» (مجوز: ۶۴۱/ق/۹۶/۳ – کتابخانه ملی:  ۱۸۴۰۱و) با آهنگسازی علیرضا افکاری، تنظیم سعید زمانی و ترانه مهدی ایوبی تهیه شده و تهیه‌کننده این اثر هم علی اوجی است.

رضا یزدانی برای اولین‌بار در سال ۹۶ و برای بار نخست بعد از چهار سال در برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود. این خواننده روز پانزدهم تیرماه طی دو سانس در این سالن برنامه خود را اجرا خواهد نمود. ایشان برای اولین‌بار غیر از قطعات خاطره‌انگیز، چند اثر از آلبوم جدیدش را اجرا می‌کند. در این سری چهره‌های مطرح موسیقی حضور دارند و برای اولین‌بار است که با این خواننده در شکل آلبوم هم کاری می‌کنند.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   اولین آلبوم رسمی گروه پیکلاویه «جایی که پیاده رو تمام می‌شود» اسم گرفت