آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

غلامرضا صنعتگر: حال جسمی ام کم و بیش خوب است

غلامرضا صنعتگر: حال جسمی ام کم و بیش خوب است

غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان در اولین ساعات بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد در بندرعباس مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

غلامرضا صنعتگر در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر گفت: حول و حوش ساعت ۲:۳۰ تا ۳ بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد ماه مورد سوءقصد قرار گرفتم که منجر به جراحت هایی در ناحیه سر شد و به دلیل آنکه من در در طول این چند روز درگیر مراحل درمانی بیماری ام بودم هم اینک در موقعیت چندان مطلوبی به سر نمی برم.

وی پیرامون جزئیات مسئله شرح داد: با استناد به اینکه هم اینک سرگرم رسیدگی به مسئله از روش مراجع محترم قضایی هستم از اینرو ترجیح می دهم بعد از تکمیل شدن پرونده درمقایسه با اعلام جزئیات مسئله اقدام کنم.

این خواننده در انتهای عنوان کرد: حال جسمی ام کم و بیش خوب است.

غلامرضا صنعتگر در طول چند سال واپسین به دلیل عارضه کبدی سرگرم رسیدگی به امور درمانی خود است.

این خواننده بندرعباسی موسیقی پاپ که مهر ماه سال ۹۴ کنسرتی را در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرد، غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده است. ترانه های «میهنم ایران«، »میشه ضامنم بشی»، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از اصلی ترین کارهای این هنرمند است که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   حنجره «حامد همایون» بیمه شد