آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«علی لهراسبی» به «خندوانه» می‌آید

«علی لهراسبی» به برنامه تلوزیونی «خندوانه» می‌آید

«علی لهراسبی»، خواننده مشهور موسیقی پاپ کشورمان، امشب مهمان برنامه «خندوانه»، با اجرای «رامبد جوان» خواهد بود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «علی لهراسبی» ساعت۲۳ شامگاه شنبه، ۲۰ خرداد ماه سال جاری در شبکه «نسیم»، میهمان برنامه «خندوانه» خواهد بود. این در حالیست که این خواننده ۵ تیرماه، اولین ماه تابستانی ۱۳۹۶، به دیدار هواداران خود خواهد رفت و امشب در برنامه «خندوانه»، مخاطبان و علاقمندان را در جریان جزئیات این کنسرت و دیگر ناگفته هایی که مطمئنا برای مردم زیادی از دنبال کنندگان این برنامه و فعالیتهای لهراسبی جالب است، قرار خواهد داد.

لهراسبی در کنسرت تیر ماه خود برنامه ریزی شده است قطعات تازه ای چون «مانند روزهای خوب» و «خوشبختی» را به رپرتوار اجرایی خود اضافه و تقیم مخاطبان کند. ایشان به علاوه از طرف دیگر هم در این کنسرت قطعات سال قبلی ی خود را یعنی «من به تو حق میدم»، «وقتی تنها میشی» و تیتراژ سریال‌هایی که خوانده‌ را به اجرا در خواهد آورد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که در این کنسرت که به همت کمپانی «نای و نی» و تهیه کنندگی «رضا کبیری» بروی صحنه خواهد رفت، «بابک مالکی‌فر» رهبر ارکستر خواهد بود. به علاوه از طرف دیگر «زایا سلیمان» سرپرستی سری را عهده دار است و نوازندگانی چون «حسین شریفی»، «رضا اوحادی»، «مجتبی کشاورز»، «احسان رنجور»، «سعید برادران»، «حسن فراهانی» و «حسین غمگین» این خواننده موسیقی پاپ را همراهی خواهند کرد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   پیش فروش آلبوم «مدونای» از گروه «دنگ‌شو» شروع شد