آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

شهرام و حافظ ناظری مهمان قوچانی‌ها می‌شوند

شهرام و حافظ ناظری مهمان قوچانی‌ها می‌شوند

کنسرت شهرام ناظری

گروه اجرایی برنامه «آواز پارسی» به خوانندگی شهرام ناظری و حافظ ناظری برای بار نخست این برنامه را در شهر قوچان اجرا می‌کنند.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته روابط عمومی برنامه آواز پارسی، برنامه «شاهنامه خوانی آواز پارسی، افسانه و مهر» به خوانندگی شهرام ناظری و حافظ ناظری روز ششم مرداد ماه اولین اجرای خود را از شهر قوچان استان خراسان رضوی شروع می کند.

بر مطابق با بیان حافظ ناظری، غیر از اجرای شاهنامه فردوسی، یک قطعه کُردی نیز با اسم اتفاق ویژه کنسرت افتتاحیه «آواز پارسی» در قوچان، اجرا خواهد شد.

کنسرت «آواز پارسی، افسانه و مهر» ناظری ها با نیت حفظ آواز ایرانی و دوردستی از الحان عربی، ششم مرداد ماه، در شهر قوچان، سالن ورزشی کارگران، در دو سانس ١٨:٣٠ و ٢١:٣٠ برگزار می شود. اجرایِ بعدی برنامه آواز پارسی شهرام ناظری و حافظ ناظری، در تالار بزرگ وزارت کشور تهران از تاریخ دهم تا سیزدهم مرداد ماه است که تاریخ تمدیدهای آتی این کنسرت خیلی زود گفته خواهد شد.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   کنسرت «همنوازان اقبال» برگزار می‌شود