آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«سامان جلیلی» در برج میلاد تهران می‌خواند

«سامان جلیلی» در برج میلاد تهران می‌خواند

سامان جلیلی

«سامان جلیلی»، خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان، اولین کنسرت آلبوم تازه خود را، در نیمه اول مرداد ماه سال جاری، بروی صحنه می برد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت موسیقی پاپ «سامان جلیلی»، با رپرتواری از آلبوم ایشان یعنی «چه حال خوبیه»، بعنوان اولین اجرای زنده این آلبوم، در تاریخ ۱۱ مرداد سال جاری، در «برج میلاد» برگزار می شود.

انتشار آلبوم «چه حال خوبیه» با صدای جلیلی، با استقبال شایسته ای از جانب مخاطب مواجه شده بود و این استقبال، خواننده اسم آشنای موسیقی پاپ را بر آن داشت تا درمقایسه با اجرای زنده این آلبوم اقدام کند.

این کنسرت به تهیه کنندگی «محمد قیامتی» برگزار می شود که این تهیه کننده، وعده یک اجرای محشر و سازماندهی شده برای کنسرت در مقابل جلیلی را داده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت «سامان جلیلی» برای آلبوم «چه حال خوبیه»، در تاریخ ۱۱ مرداد ماه و در «برج میلاد» برگزار و بلیت فروشی این کنسرت از روز سه شنبه، ۲۷ تیر ماه شروع شده است.علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت این کنسرت به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   پدیده جوان‌ و تازه‌کار موسیقی پاپ اولین بار روی صحنه رفت | گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان»