آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«سالار عقیلی» در دهکده شاندیز مشهد خواند

«سالار عقیلی» در دهکده شاندیز مشهد خواند

کنسرت سالار عقیلی

سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی پنجشنبه دوم شهریور ماه با حضور در دهکده شاندیز مشهد تازه ترین کنسرت برنامه «راز و نیاز» را برگزار کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته روابط عمومی این کنسرت، تازه ترین کنسرت سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی پنجشنبه دوم شهریور ماه با حضور بیش از ۲ هزار مخاطب در دهکده شاندیز مشهد برگزار شد و در چنین شرایطی ست که که کمتر خواننده و گروهی موفق به اجرای زنده موسیقی در استان خراسان شده است.

سالار عقیلی که طی یک ماه قبلی در شهرهای ارومیه، شیراز، آمل، بیرجند و اصفهان روی صحنه رفته بود گام پایانی فاز اول کنسرت هایش در تابستان را با اجرای کنسرت در مشهد به انتهای برد.

این خواننده موسیقی ایرانی در جریان اجرا تازه ترین کنسرت خود ضمن ابراز امیدواری برای سلامتی محمدرضا شجریان از علاقه مندی اش برای حضور این هنرمند روی صحنه سخن گفت.

«وطن»، «خوشه چین» و «ایران» از نمونه قطعات کنسرت «راز و نیاز» بودند که در این برنامه به مخاطبان معرفی شد.

سالار عقیلی که طی هفته های قبلی غیر از انتشار آلبوم «شب دلچسب» به آهنگسازی جواد بطحایی برای دومین بار تندیس حافظ را در قسمت بهترین تیتراژ سریال و فیلم تلویزیونی و سینمایی از آن خود کرد، چندی قبل در مشهد به مخاطبان خراسانی وعده داده بود که خیلی زود در شهر مشهد کنسرتی بزرگ اجرا خواهد نمود.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   آلبوم موسیقی محلیِ «حنا حنا» پخش شد