آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

سالار عقیلی پس از حادثه در آمل: تور کنسرتها همچنان با قدرت در شهرهای دیگر شمالی ادامه خواهد داشت

سالار عقیلی بعد از حادثه در آمل: تور کنسرتها بازهم با قدرت در شهرهای دیگر شمالی ادامه خواهد داشت

کنسرت سالار عقیلی

کنسرت موسیقی ایرانی «سالار عقیلی» که به مناسبت پاسداشت مقام معلم در شهرستان آمل برگزار شده بود، در انتهای اجرا با فروریختن صحنه اجرا مواجه شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت «سالار عقیلی»، خواننده مطرح موسیقی سنتی کشورمان که با استقبال بیش از ۱۵۰۰ مخاطب از شهروندان آملی در «سالن ورزشی پیامبراعظم (ص)» این شهر برگزارشد، با حادثه فرو ریختن سکوی اجرا، به انتهای رسید.

این حادثه در حالی رخ داد که اجرای این گروه با قابلیت سری موسیقایی و معرفی بیش از ۱۰ قطعه موسیقی، به انتهای رسیده بود و وقتی که عقیلی بهمراه عضو های گروهش، برای جواب به ترغیب و ابراز احساسات شهروندان آملی به لبه صحنه رفته بودند، داربست‌های صحنه از هم جدا شده و همه ۱۰نفر به زمین افتادند.

در این حادثه آسیبی جدی به عضو های گروه نرسید. بعد از دقایقی از این حادثه، سالار عقیلی پشت تریبون رفت و گفت: «ما خوبیم و به عشق همه شما به زمین افتادیم.»

به علاوه از طرف دیگر این خواننده، از روش ویدیوئی در جهت اطمینان بخشی به مخاطبان و پیگیریهای حضوری و تلفنی آنها، از صحت و سلامت عضو های گروه اطلاع داد و عنوان کرد که به جز شکستگی در چند ساز و به علاوه از طرف دیگر خدشه ای سطحی که به پیشانی همسرشان، «حریر شریعت نژاد» وارد آمد، اتفاق نگران کننده دیگری برای عضو های گروه رخ نداده و از پیگیری و محبت همه مخاطبین تشکر و قدردانی کرد. عقیلی اشاره نمود که تور کنسرتهایش بازهم با قدرت در شهرهای دیگر شمالی ادامه خواهد داشت و همراه با هواداران و دوستدارانش خواهد بود.

هم اینک بخوانید:   کاشی ماندگار بر سردر منزل «ناصر مسعودی» نصب شد

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که دلیل فرو ریختن سن، استحکام ناکافی استیج بوده است. در چنین شرایطی ست که که قبل از این، از جانب گروه تذکراتی در این عرصه به مدیران سالن داده شده بود.

سالار عقیلی پیشتر کنسرت‌های خود، ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری، در شهرستان نور به اجرا خواهد پرداخت.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع