آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

«رضا یزدانی» به کانادا می‌رود

«رضا یزدانی» به کانادا می‌رود

رضا یزدانی (عکاس: مسعود ساکی)

تور کنسرتهای «رضا یزدانی»، خواننده مشهور پاپ-راک کشورمان، از انتهای اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در چند شهر کانادا برگزار می شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «رضا یزدانی»، خواننده پاپ-راک موسیقی کشورمان که در هر برهه، هواداران خود را به شکلی حیرت زده می کند و بازی ایشان در فیلم «تیک آف»، نمونه دیگری از این فعالیتهای هنری پرمخاطب با بازخورد مثبت بوده است، این دفعه از ۲۹ اردیبهشت ماه به دیدار مخاطبان خود در کانادا رفته و طی سلسله اجراهایی، لحظاتی خوش را با آنان سهیم خواهد بود.

این موزیسین، خواننده و بازیگر، در تاریخ ۱۹ مِی (جمعه، ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری)، در تورنتو به روی صحنه می رود. بعد از آن در ۲۱ مِی (۳۱ اریبهشت) میهمان هواداران خود در مونترال بوده و در ۲۸مِی (۷ خرداد ماه) اجرای خود را تقدیم مخاطبانش در ونکوور کانادا خواهد نمود.

«رضا یزدانی» با پخش ویدیوئی در صفحه اینستاگرام شخصی اش، خبر از حضورش در تورنتو داد و ضمن اعلام تاریخ اجراهای تور کنسرتش، به دوستداران و مخاطبین خود وعده دیداری موسیقایی و پر انرژی را داد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که علاقمندان جهت حضور در کنسرت های «رضا یزدانی» و خرید اینترنتی بلیت این اجراها، می توانند به سایت www.eventbrite.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   شروع تور کنسرت های «فرزاد فرزین»