آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

دلجویی «حسین علیزاده» از مخاطبانی که ساعت‌ها در صف ایستادند

دلجویی «حسین علیزاده» از مخاطبانی که ساعت‌ها در صف ایستادند

آلبوم «غمنومه فریدون»

حسین علیزاده آهنگساز برنامه «غمنومه فریدون» با پخش نوشته ای از حضور پرتعداد مخاطبان در مراسم معرفی این اثر تشکر کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، حسین علیزاده نوازنده و آهنگساز مطرح کشورمان چند روز بعد از اجرا مراسم معرفی آلبوم «غمنومه فریدون» در فرهنگسرای نیاوران تهران یادداشتی را پخش کرد.

در نامه حسین علیزاده آمده است: «دوستان و هم‌وطنانِ هنردوست و حامی هنر، سی و یکم تیرماه، شما با سخاوت و بردباری به دیدن ما آمدید و ما نیز از ایام و ساعت‌های قبل در انتظار لحظه دیدار بودیم.

با استناد به آماری که از تعداد مراجعه‌کنندگان پیش‌بینی شده بود، مقرر شده بود با یک سوم جمعیتی که مراجعه کردند مواجه شویم، با اینحال ممکن است به دلیل رسا نبودن خبر و یا توجه نکردن با اسم مراسم، تعداد بسیار فراوانی از عزیزان مراجعه کردند که در لیست پیش خرید، نبودند! و از روی علاقه و لطف حضور پیدا کردند، حتی همراهان فراوانی نیز همراه داشتند که همین مسئله دلیل کندی کار و تجمع شد.

مسلماً در تمام دورانی که غمنومه‌ فریدون متولد می‌شد، به شوق شما حامیان و هم‌پیمانانِ هنر بود و آرزوی ما در این چند سال شکل‌گیری اثر، رضایت و لذت شما از آن بوده‌است. در روز سی و یکم تیر ماه، شوق شما شوق ما و خستگی و رنج شما نیز خستگی و رنج ما بود.

ضمن سپاس و قدردانی از حضور پرمهرتان و پوزش از تمام کاستی‌های پیش آمده، با احترام از طرف خود، هنرمندان و مجریان غمنومه‌ی فریدون…

هم اینک بخوانید:   سری «نظم‌های تنبور» راهی مارکت موسیقی کشور شد

حسین علیزاده/ دوم مرداد ۹۶»

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع