آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

خواننده پاپ پس از 15 سال در تهران کنسرت برگزار می‌کند

خواننده پاپ بعد از ۱۵ سال در تهران کنسرت برگزار می‌کند

کنسرت موسیقی «محمدرضا عیوضى»، خواننده قدیمى موسیقى پاپ، بعد از ۱۵ سال در «برج آزادی» تهران برگزار می شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «محمد رضا عیوضی»، بعد از تازه ترین کنسرت خود در سالن «حجاب» و انتشار آلبوم «دل خوش سیری چند؟»، به قصد ادامه تحصیل عازم آلمان شد. این سفر که در انتهای سال ۱۳۸۱ اتفاق افتاد، غیبت ۱۴ ساله عیوضی را در جستجوی داشت. تا اینکه در اردیبهشت امسال، ششمین آلبومش با اسم «حس خوب» را در قالبی با نگاه به موسیقى دهه ۷۰ پخش کرده و از نو، تصمیم به از سر گیری فعالیت های موسیقایی خود گرفت.

این خواننده در تاریخ ۱۰ شهریور ماه سال جاری، رپرتواری با ۱۱ قطعه را تقدیم مخاطبان می کند که دو قطعه آن به آهنگ هاى خاطره انگیز ایشان یعنى قطعه «رنگین کمون» تیتراژ سریال «روزگار جوانى» و قطعه «یه روز برفى» اختصاص دارد. به علاوه از طرف دیگر دو قطعه آذرى قدیمى با اسم «آیریلیق» (براى پیانو و آواز) و «کارلار دوشر» را با تنظیمی تازه در فضاى موسیقى جز اجرا خواهد نمود. دیگر قطعات این کنسرت نیز از تازه‌ترین آلبوم این هنرمند یعنى آلبوم «حس خوب» انتخاب شده‌اند که مى توان به قطعات «حس خوب»، «عشق تنها شد»، «نگاهتو ازم نگیر»، «یکى هست»، «خداحافظ»، «چهار دیوارى» و «نوازش» از آن میان، اشاره نمود.

در کنسرت در مقابل «محمدرضا عیوضی»، علیرضا شمس اسکندری (رهبر گروه، تنظیم کننده، نوازنده گیتار آکوستیک و الکتریک)، علی باغفر (درامز)، یاسر ساکی مهر (پیانو و کیبورد)، علیرضا می‌رآقا (ترومپت)، کیوان آشتیان‌پور (گیتار الکتریک و اسپانیش)، یاور قندچی (گیتار آکوستیک)، علی پهلوانی (گیتار باس)، علیرضا خسروی (پرکاشن)، آرش جامع (ویولون)، کوشا صرافی گوهر (ویولون)، پگاه عبدالله‌زاده (ویولا)، بیتا قاسمی (ویولونسل)، امین جعفرزاده، سارا همتی، نسترن قاضیانی، امید تاج دوست و آرزو فتحی (همخوانان)، ایشان را همراهى مى کنند.

هم اینک بخوانید:   پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی «رضا صادقی» شروع شد

از «محمدرضا عیوضى» تا به امروز ۶ آلبوم پخش شده و ایشان در طول این سال‌ها، با هنرمندان مطرحى چون «ناصر چشم آذر»، «محمدرضا چراغعلی»، «علیرضا افکاری»، «روزبه بمانى»، «عبدالجبار کاکایى»، «حامد حنیفی»، «رضا تاجبخش»، «ایلیا منفرد»، «معین راهبر» و… همکارى داشته است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت این خواننده، ساعت ٢١:٣٠ از تاریخ ۱۰ شهریور ماه، در «برج آزادى» برگزار مى شود و علاقمندان می توانند جهت تهیه اینترنتی بلیت این کنسرت، به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع