آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

حمایت «وحید تاج» و «کیوان ساکت» از زنان سرپرست خانوار

خدمات رسانی «وحید تاج» و «کیوان ساکت» از زنان سرپرست خانوار

«وحید تاج» با همراهی گروه موسیقی وزیری به سرپرستی و آهنگسازی «کیوان ساکت» برای خدمات رسانی از زنان سرپرست خانوار ۱۰ خردادماه روی صحنه می‌رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت خیریه گروه «وزیری» برای خدمات رسانی از زنان سرپرست خانوار و با همت بنیاد خیریه فیروزنیا ساعت ۲۱:۳۰ روز ۱۰ خردادماه سال جاری در تالار وحدت به خوانندگی وحید تاج برگزار می‌شود.

در این کنسرت تصانیف تازه ای از ساخته‌های کیوان ساکت از نمونه «بهار دیگر»، «بی کاروان کولی» بهمراه قطعات کلاسیک اجرا خواهد شد. به علاوه از طرف دیگر تصنیف «فسانه» از ساخته‌های کیوان ساکت به خاطر ایرج بسطامی به اجرا درخواهد آمد و مخاطبان بعد از آن بیننده اجرای ساز و آواز خواهند بود.

سروش عازمی خواه نوازنده پیانو، مهدی غلامی نوازنده دف، اشکان مرادی نوازنده کمانچه، سالار زمانیان نوازنده تار، کیارش ساکت نوازنده تار و علی‌اکبر خادم نوازنده تمبک عضو های گروه «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت آهنگساز، تنظیم و نوازنده تار را به خوانندگی «وحید تاج» تشکیل می‌دهند. به علاوه از طرف دیگر بهنام ابوالقاسم نوازنده پیانو در قسمت در ابتدا اجرا، کیوان ساکت را همراهی می‌کند

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «فرزاد طالبی» پای صحبت و دردل های هنرمندان موسیقی فضاهای نشست