آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

تمامی بلیت‌های روز اول کنسرت «کیهان کلهر» به اتمام رسید

تمامی بلیت‌های روز اول کنسرت «کیهان کلهر» به اتمام رسید

کیهان کلهر و رامبرانت تریو در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریورماه امسال در تالار وزارت کشور به صحنه می روند و تمامی بلیت‌های روز اول این کنسرت بفروش رفته است.

کیهان کلهر که این ایام در حال تکمیل شدن برای اجرای چند کنسرت در اروپاست، خیلی زود روی سن تالار وزارت کشور خواهد رفت و بهمراه گروه رامبرانت تریو به اجرای قطعات می پردازد.

ایشان ابتدا در روز ۲۲ آگوست در فستیوال هوی بلژیک بهمراه اردال ارزنجان قطعاتی را اجرا خواهد نمود و بعد از آن در روز ۲۵ ام همین ماه در فستیوال موسیقی سامرتون در آلمان همراه با این هنرمند به اجرای قطعات خواهد پرداخت.

پس در روز ۲۷ ام آگوست، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز “اوده موزیک” (Oude Muziek Kazz Festival) بهمراه گروه هلندی جز رامبرانت تریو روی سن خواهد رفت.

بعد از این سری کنسرت در اروپا، ایشان به ایران باز خواهد گشت تا در نیمه شهریورماه بهمراه رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه ای) به اجرای کنسرت برای مخاطبان ایرانی بپردازد و اولین کنسرت مشترکشان در ایران بهمراه این گروه را رقم بزنند. این در حالیست که هم کاری این هنرمند و این گروه از سال ۲۰۱۱ شروع شده است و به دفعات در فستیوال های مشهور اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته اند.

به علاوه از طرف دیگر طی ماه های آتی آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران پخش خواهد شد که هم اینک تازه ترین مراحل فنی آن در حال انجام است. هم کاری کلهر و تریوی رامبرانت که یکی از معروفترین و با اعتبارترین گروه های موسیقی جز اروپاست و توانسته تورهای کنسرتی درستی را در کشورهای مختلف برگزار کنند در اجرای قطعاتی در تلفیق موسیقی شرق و غرب است.

هم اینک بخوانید:   آنسامبل «نوای صلح» در نیاوران کنسرت می‌دهد

رویال هنر پارس به تهیه کنندگی «مجید عبدی» اجرا این کنسرت را به عهده دارد و علاقمندان می توانند از سایت www.tik8.com برای روز ۱۵ شهریورماه بلیت تهیه کنند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع