آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

تصویربرداری «پاهای بی‌قرار» آغاز شد

تصویربرداری «پاهای بی‌قرار» شروع شد

به نوشته دیباچه؛ سری تلویزیونی «پاهای بی‌قرار» امروز ـ یکشنبه ۲۹ مرداد ماه ـ با حضور مدیر شبکه پنج سیما و اصحاب رسانه در شهرک سینمایی غزالی کلید زده شد.

مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما در ابتدای نشست با عوامل سریال از اهتمام شبکه پنج در تولید سریال های نمایشی سخن گفت.

وی با اشاره به وقفه تولید سری های نمایشی شبکه پنج سیما در چند سال واپسین اضافه کرد: اصولا تولید سری های نمایشی تاریخی از لحاظ محتوا و شکل کاری ساده نیست.

مدیر شبکه پنج تحقیق و پژوهش را از اصلی ترین نیازهای کارهای تاریخی دانست و اضافه کرد: کارهایی که بستری از لحظه را پوشش می دهند نیازمند وسواس ودقت فراوانی هستند و ورود به این عرصه جسارت فراوانی نیاز دارد.

وی با قدردانی از عوامل تولید و بازیگران این سری اضافه کرد: چهره هایی را پشت و مقابل دوربین می بینیم که دلیل آسودگی خاطر هستند و پیش بینی میکنیم با چنین تیم منسجمی کار با اقبال مخاطب مواجه شود.

 

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، «پاهای بی قرار» در سه فصل لحظه حال و قبلی به تولید خواهد رسید. فصل اول و سوم لحظه حال و فصل دوم را لحظه قبلی شامل می‌شوند که با این وجود در ورژن نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۶۰ قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.

فصل دوم از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های قبلی در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، جاهای جنگی و لوکیشن‌هایی که حاوی بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

هم اینک بخوانید:   فوت عارف لرستانی بر اثر قصور پزشکی نبوده است

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بی قرار» هستند.

«پاهای بی قرار» ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما به تولید خواهد رسید. این سریال جریان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های جریان این سریال است.

از دیگر عوامل این سری عبارتند از: مجید موثق سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی، بهاره حسینی منشی صحنه، محمد افسری مدیر تصویربرداری، آرتا ماهان طراح گریم، وحید دوزنده مدیر صدابرداری و فرهاد عزیزی فرد طراح صحنه.

سری تلویزیونی «پاهای بی‌قرار» برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می‌شود.

تازه ترین اخبار هنری در آرتلی پخش میشود. لطفا دوستان خود را با ما همراه کنید.

لینک منبع