آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

تازه ترین کنسرت «وکاپلای» گروه آوازی تهران برگزار می‌شود

تازه ترین کنسرت «وکاپلای» گروه آوازی تهران برگزار می‌شود

تازه ترین کنسرت «وکاپلای» گروه آوازی تهران، با رهبری «میلاد عمرانلو» و پروفسور «هانری پمپیدو»، تازه ترین هفته از تیر ماه ۱۳۹۶ در «تالار وحدت» شهر تهران برگزار می شود. این در حالیست که چند تن ازنوازندگان توانای موسیقی کشورمان نیز در این اجرا با اسم میهمان حضور خواهند داشت.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در راستای اجرا دومین مستر کلاس رهبری کُر با حضور پروفسور «هانری پمپیدو»، گروه آوازی تهران به رهبری «میلاد عمرانلو» و این موزیسین فرانسوی، تازه ترین و دارای اختلاف ترین اجرای خود را بروی صحنه می برد.

در این کنسرت که در تاریخ ۲۲ تیر ماه سال جاری برگزار می شود، «بهنام ابوالقاسم»، «بابک صفرنژاد»، «نیوشا بریمانی» و «کیا رکنی» همراه با این سری آوازی، به هنرنمایی و نوازندگی می پردازند.

کنسرت در مقابل گروه آوازی تهران، به همت و نظارت آموزشگاه موسیقی «تنال» برگزار می شود. مستر کلاس پروفسور «هانری پمپیدو» نیز با هم کاری این آموزشگاه و سفارت فرانسه، تدارک بنمایش درآمده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که «وکاپلای» گروه آوازی تهران، در ساعت ۲۱:۳۰ از تاریخ ۲۲ تیر ماه سال جاری، در «تالار وحدت» تهران برگزار می شود و هزینه بلیتهای آن از ۳۰ الی ۹۰ هزار تومان تخمین زده شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی این بلیتها، به سایت www.tiwall.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «محمود جهان» به خانه ابدی رهسپار شد