آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

تاریخ جدید کنسرت‌های «فروغ» علیرضا قربانی مشخص شد

تاریخ تازه کنسرت‌های «فروغ» علیرضا قربانی به طور رسمی معلوم شد

تاریخ تازه کنسرت‌های «فروغ» با صدای «علیرضا قربانی» و آهنگسازی «سامان صمیمی» معلوم شد. این خواننده طی روزهای سوم تا ششم تیرماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و قطعات آلبوم جدیدش را اجرا خواهد نمود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت مقرر شده بود طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خرداد برگزار شود با اینحال علیرضا قربانی و دست‌اندکاران و نوازندگان برنامه‌اش تصمیم دریافت کردند تا برای همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان فاجعه تروریستی تهران، برنامه خود را باطل کنند. علیرضا قربانی عصر روز هفدهم خرداد که حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) رخ داد دریک پیغام ویدئویی این مسئله را به اطلاع مخاطبانش رساند.

با اینحال براساس اعلام دست‌اندرکاران کنسرت فروغ آن گروه از مخاطبانی که علاقه به حضور در تاریخ‌های تازه این اجرا را داشته باشند قادر اند با همان ردیف و صندلی که قبلاً تهیه کرده بودند در تاریخ تازه کمپانی کنند. به علاوه از طرف دیگر آن گروه از مخاطبانی که امکان کمپانی در تاریخ‌های جانشین کنسرت را ندارند قادر اند بعد از هماهنگی با سایت ایران کنسرت، درمقایسه با عودت بلیت خود و استرداد وجه اقدام نمایند.

آلبوم فروغ با صدای علیرضا قربانی و موسیقی سامان صمیمی دهم خرداد پخش شد. این سری ده قطعه‌ای شامل سروده‌های فروغ فرخزاد، مولانا و علیرضا کلیایی بود. به توجه به اینکه قطعه فروغ از این سری زمستان سال قبلی پخش شد و این اثر و ویدئوی پرستاره اش با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد، با اینحال تمامی قطعات آلبوم تازه علیرضا قربانی برای اولین‌بار است که در کنسرت‌های تیرماه اجرا خواهند شد.

هم اینک بخوانید:   علیرضا قربانی «فروغ» را در حضور مردم خواند | (تصویر و ویدئو)

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع