آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

بندرعباس از حامی، سامان جلیلی و کاوه یغمایی میزبانی می‌کند

بندرعباس از حامی، سامان جلیلی و کاوه یغمایی میزبانی می‌کند

«سامان جلیلی»، «حمید حامی» و «کاوه یغمایی» سه خواننده مشهور موسیقی پاپ و راک کشورمان، در نیمه اول از مرداد ماه سال جاری، میهمان هواداران خود در بندرعباس خواهند بود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت های سه خواننده مشهور کشورمان، «سامان جلیلی»، «حمید حامی» و «کاوه یغمایی»، در طول چند تاریخ، در «تالار شهید آوینی» شهر بندرعباس، بروی صحنه می رود.

«سامان جلیلی»، اولین میهمان هنردوستان بندر عباسی می باشد که کنسرتی در شکل یک اجرای خیریه و به همت کمپانی «هنرمندان خاک جنوب»، بروی صحنه خواهد برد. این کنسرت در تاریخ ۴ مرداد ماه برگزار می گردد.

کنسرت «حمید حامی» نیز دو روز بعد، یعنی در تاریخ ۶ مرداد ماه سال جاری، در این سری فرهنگی به اجرا در خواهد آمد و در تاریخ ۱۲ مرداد ماه، «کاوه یغمایی» بهمراه گروهش به هنرنمایی خواهد پرداخت که هر دو اجرای حامی و یغمایی، برای بار نخست در شهر بندرعباس برگزار می گردد و بی شک، بازتابهای فراگیر و حیرت زده کننده ای بهمراه خواهد داشت.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که خرید بلیتهای همگیِ این کنسرتها را می توان از روش سامانه www.mousika.ir پیگیری کرده و درمقایسه با حضور در این اجراها اقدام نمود.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   غلامرضا صنعتگر: حال جسمی ام کم و بیش خوب است