آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

نخستین کنسرت «هومن موسوی» برگزار شد

اولین کنسرت «هومن موسوی» برگزار شد

«هومن موسوی» خواننده و آهنگساز اولین کنسرت خود را با همراهی گروه موسیقی «زاوش» در تالار ایوان شمس تهران برگزار کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، هومن موسوی که تا اینجای کار آلبوم‌های «پرواز با …» و «شروع یک خیال» را به شکل آفیشیال روانه مارکت موسیقی کشور کرده و در آن بیشتر از اشعار زنده‌یاد فریدون مشیری سود برده است، جمعه‌ شب ششم مرداد در حضور خانواده فریدون مشیری برای بار نخست روی صحنه رفت و همراه گروه «زاوش» قطعاتی را اجرا کرد.

موسوی با قطعه «شباهنگ» از آلبوم در ابتدا خود، کنسرتش را شروع کرد و پیشتر قطعات «مرا میبینی»، «پری رویان»، «تار جان و نیمه جان» به اجرا درآمدند. سپس عضو های ارکستر صحنه را ترک کردند تا هومن موسوی با تک‌نوازی کیبورد قطعه «یک خواهش ساده» را برای تماشاگران اجرا و بخش در ابتدا این کنسرت را به انتهای برساند.

در قسمت دوم ابتدا قطعه «مترسک» به اجرا سود و بعد از آن قطعات «سمن بویان»، «مرا می‌خواستی» و «همراه با خیام» انتخاب‌های دیگر گروه برای اجرا بودند.

قطعه «وداع» که برای بار نخست شنیده می‌شد مقرر شده بود انتهای‌بخش این اجرا باشد با اینحال ترغیب تماشاگران و درخواست آن‌ها برای اجرای مجدد قطعه «مترسک» موسوی و عضو های گروه را مجبور کرد باز هم روی صحنه بیایند و این قطعه را اجرا کنند.

امین بدیعی نوازنده درامز، بهنام شکرالهی نوازنده گیتار الکتریک، احسان یوسف بیک نوازنده کیبورد و پیانو و محمد محمدلو نوازنده گیتار باس عضو های گروه «زاوش» را تشکیل می‌دادند.

هم اینک بخوانید:   کنسرت گروه موسیقی «آرون» آنلاین و رایگان اجرا میشود

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که اولین کنسرت هومن موسوی به همت موسسه فرهنگی هنری سل در ایوان شمس برگزار شد.

 

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع