آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

اولین کنسرت مشترک خواجه‌امیری‌ها برگزار می‌شود

اولین کنسرت مشترک خواجه‌امیری‌ها برگزار می‌شود

اولین کنسرت مشترک «احسان خواجه‌امیری» بهمراه پدرش «حسین خواجه‌امیری (ایرج)»، نیمه دوم مرداد ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت ایرج و احسان خواجه امیری برای بار نخست به رهبری ارکستر آرمین قیطاسی در تاریخ ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه جاری در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد، این کنسرت، اولین کنسرت ایرج در تهران بعد از سال‌ها است.

احسان خواجه امیری نیز پیرامون این کنسرت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «از فردا چهارشنبه ساعت سه بعد از ظهر از سایت ایران کنسرت قادر اید بلیت کنسرت را تهیه کنید، خیلی احساس عجیبی دارم که قرار هست برای بار نخست در طول این سالها با پدرم به روی صحنه برم به امید دیدن روی ماه یک یک شما عزیزانم در این شب ویژه.»

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود، ایرج خواجه امیری قبل از این، کنسرت‌هایش را در شهرهایی مانند بندرعباس، کیش و قزوین شروع کرده و اکنون بعد از سال‌ها در تهران روی صحنه خواهد رفت.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   وقتی «غلامرضا صنعتگر» صدای خود را از دست داد، با اینحال نااُمید نشد