آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

اولین کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی» برگزار می‌شود

اولین کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی» برگزار می‌شود

اولین کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی»، خواننده پاپ-راک موسیقی کشورمان، هفته سوم از اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در «خانه همایش» شهر تهران، بروی صحنه می رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «رضا یزدانی»، طی دو تاریخ ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری، یک کنسرت آنپلاگد را با اجرایی ویژه تقدیم هواداران خود در تهران می کند.

یزدانی کنسرت در مقابل خود را «اجرایی که هرگز تکرار نخواهد شد» اسم نهاده و برنامه‌های متفاوتی برای حضور علاقه‌مندان در این اجرا مدنظر دارد که مراسم دیدار، امضاء و تصویر با هنرمند و به علاوه از طرف دیگر پکیج هدیه آلبوم‌ها و پوستر امضاء شده از آن جمله اند. به علاوه از طرف دیگر از دو کلیپ پخش نشده این خواننده در کنسرت آنپلاگدش معرفی خواهد شد.

عضو های ارکستر یزدانی را برای اجراهای مختلف محمد خرمی نژاد (درامز)، آرش زمانیان (گیتار باس)، میلاد عدل (گیتار الکتریک)، شهروز بردوده (پیانو و کیبورد)، مازیار احمدپور (گیتار الکتریک) و علیرضا مهدی زاده (ساکسوفون) تشکیل می‌دهند با اینحال باید منتظر ماند و دید که این خواننده در کنسرت آنپلاگد که به لحاظ سازبندی کنسرت متفاوتی از دیگر اجراهایش خواهد بود، با چه نوازندگانی به روی صحنه می‌رود.

تا این لحظه آلبومهای «شهر دل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس»، «ساعت‌ ۲۵ شب»، «ساعت‌های خاموشی»، «خاطرات ابهام آمیز»، «ساعتا خوابن»، «سلول شخصی» و «دوئل در آینه»، از این خواننده پخش شده و در معرض علاقمندان قرار گرفته است.

کنسرت آنپلاگد «رضا یزدانی»، در ساعت ۲۱ از دو تاریخ ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت، در «خانه همایش» تهران برگزار می‌شود.

هم اینک بخوانید:   علیرضا عصار، حامد بهداد و امید حاجیلی در ده سالگی «دارکوب» خواندند

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که فیلم سینمایی «تیک آف» با بازیگری، نوازندگی و خوانندگی «رضا یزدانی»، این ایام بر پرده سینماست.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع