آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

نخستین آلبوم رسمی گروه پیکلاویه «جایی که پیاده رو تمام می‌شود» نام گرفت

اولین آلبوم رسمی گروه پیکلاویه «جایی که پیاده رو تمام می‌شود» اسم گرفت

اولین آلبوم رسمی گروه موسیقی «پیکلاویه» با اخذ تمام مجوزهای ضروری، خیلی زود روانه مارکت موسیقی کشور خواهد شد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و با استناد به گفته روابط عمومی این اثر، آلبوم «جایی که پیاده رو تمام می‌شود» اولین آلبوم راک انگلیسی مجوزدار همه این سالهاست که عضو های گروه «پیکلاویه» خالق این اثر هستند.

این آلبوم هفته قبلی موفق به اخذ همه مجوزهای ضروری جهت انتشاردر مارکت موسیقی کشور شد و خیلی زود تحت امتیاز موسسه «آوای سوته دلان» روانه مارکت موسیقی کشور خواهد شد.

این آلبوم شامل ۱۱ قطعه است که همه آنها ساخته عضو های گروه «پیکلاویه» و اشعار آن نیز سروده خواننده و گیتاریست گروه است.

مهران مختار‌پور (خواننده)، مصطفی بهرمان (نوازنده درامز)، مهیار صالحی نیا (نوازنده گیتار الکتریک) و شایان کریمی (سرپرست گروه و نوازنده کیبورد) عضو های گروه پیکلاویه را تشکیل می‌دهند و این گروه قبل از این کنسرت های فراوانی را در تهران روی صحنه برده‌اند.

«پیکلاویه» در سال ۱۳۹۳ به طرز رسمی فعالیتش را در ایران شروع کرد و تمام کارهای پیکلاویه به زبان انگلیسی و فرانسه هستند و تا اینجای کار سه تک آهنگ به اسم Embellish ،Rose و The Fairest را به روش رسمی پخش کرده‌اند.
از دیگر آهنگ‌های گروه می‌توان به angels will rise اشاره نمود که در مخالفت با جنگ و ابراز همدردی با مردم جنگ زده ساخته شده است که باعث شد شبکهٔ Press TV ایران در یک اقدام کم سابقه، یک گزارش تصویری از این کنسرت راک و این آهنگ پخش کند.

هم اینک بخوانید:   غلامرضا صنعتگر: پدربزرگم امام رضا را به جوادش قسم داد و اکنون من «غلامرضا» هستم

معلومات و جزئیات اولین آلبوم رسمی گروه «پیکلاویه»خیلی زود پخش خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع