آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

پایان انتظار خواننده «جادوی خاص»

انتهای انتظار خواننده «جادوی ویژه»

«سینا شعبانخانی» خواننده جوان و محبوبی که با قطعاتی چون «جادوی ویژه» و «چشمای مست» به شهرت رسید، اولین کنسرت خود را در نیمه تابستان سال جاری برگزار خواهد نمود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت این هنرمند ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ به همت موسسه «پیغام» به مدیریت «شاهین ترابی» در سالن میلاد کنفرانس بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و فروش بلیت‌های آن نیز از ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه ۲۷ تیر از سایت ایران کنسرت شروع خواهد شد.

شعبانخانی در سال ۹۶ روزهای پرکاری را سپری کرده است. ایشان در ساعات منتهی به تحویل سال ۱۳۹۶، در «سه ستاره» ویژه‌برنامه نوروزی شبکه ۳ با اجرای احسان علیخانی حاضر شد و قطعه «جادوی ویژه» را به روش زنده و با تنظیمی دارای اختلاف اجرا کرد. چندی بعد ایشان خبر از ورود به عرصه رسمی و شروع فعالیت به روش مجاز اطلاع داد و در پی آن قطعات «من بی‌قرارم» و «عمداً» را پخش کرد. این خواننده جوان در اولین ماه‌های فعالیتش موفق شد اعتماد تیم تولید کننده برنامه پربیننده «ماه عسل» را جذب کند و تیتراژ پایانی این برنامه را بخواند؛ تیتراژی که با اسم یکی از تیتراژهای برتر ماه رمضان امسال انتخاب شد.

حضور در برنامه‌های «خندوانه» و «ساعت ۲۵» و نیز اجرای زنده در «خانه ترانه» از دیگر اعمال سینا شعبانخانی در هفته‌های واپسین بوده است. ایشان چندی قبلً قطعه «چشماتو ببند» را نیز پخش کرد و به صحبت «کامبیز طاهری» مدیر برنامه‌هایش، تصمیم گرفته است قبل از این کنسرت اثر تازه دیگری هم پخش کند.

هم اینک بخوانید:   آلبوم «باران» با صدای «میلاد مهرآوا» پخش می‌شود

شعبانخانی در خصوص اجرا اولین کنسرتش گفت: «هیچ اتفاقی برای یک خواننده شیرین‌تر از این نیست که بتواند برای مخاطبینش اجرای زنده کند. به امید خدا برنامه ریزی شده است این موضوعِ شیرین، سه هفته دیگر برای من بیفتد و بعد از چندین سال انتظار و پشت سر گذاشتن روزهای تلخ و شیرین، بالاخره ۱۷ مرداد می‌توانم مخاطبینم را از نزدیک ببینم. در این کنسرت افتخار همراهی با ارکستر پرتوان و هنرمندی دارم که به رهبری «امیر علیزاده» روی صحنه خواهد رفت.»

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع