آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

انتشار سه قطعه منتشر نشده از آلبوم ناگفته پس از دو سال

انتشار سه قطعه پخش نشده از آلبوم ناگفته بعد از دو سال

منتخبی از آلبوم ناگفته، بهمراه سه قطعه موسیقی تازه و شنیده نشده، از روز سه شنبه (بیست و هفتم تیرماه) به وسیله کمپانی هنر اول پخش و در مراکز فراهنگی به مخاطبان معرفی می‌شود.

حافظ ناظری در باب انتشار سه ترک تازه در آلبوم منتخب ناگفته شرح داد: «در سال ٢٠١۴، قبل از انتشار ناگفته، این آلبوم شامل نوزده قطعه و پنج فصل بود که مدت لحظه آلبوم را به بالای ٧٠ دقیقه می‌رساند. طی جلساتی که با رؤسای کمپانی سونی داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که تعداد قطعات و لحظه آلبوم بسیار زیاد است، و تصمیم بر آن شد که فصل «حیرانی» را از آلبوم جدا کرده و انتشار آن را به لحظه دیگری موکول کنیم؛ که اکنون بعد از گذشت سه سال، هم لحظه با اتمام تور موفق ناگفته که مخاطبان بسیاری را در تمامی ایران جذب نمود، و قبل از شروع کنسرت «آواز پارسی» که از تاریخ دهم تا سیزدهم مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود، تصمیم به انتشار سه قطعه باقی مانده از آلبوم ناگفته گرفته شد.»

علاقه‌مندان قادر اند سه شنبه ٢٧ تیرماه آلبوم «منتخبی از ناگفته بهمراه سه قطعه تازه» را از مراکز مشهور فرهنگی هنری تهیه فرمایند و یا با مراجعه به سایت بیپ تونز beeptunes.com قطعات را دیجیتالی خرید و دانلود نمایند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   اولین آلبوم موسیقی مرتبط با اقوام گلستان پخش شد