آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

انتشار اولین آلبوم مستقل «امید نعمتی» خواننده «پالت»

انتشار اولین آلبوم مستقل «امید نعمتی» خواننده «پالت»

امید نعمتی

خواننده گروه موسیقی «پالت » از انتشار قریب الوقوع اولین آلبوم مستقل خود به اسم «هرمان» با همراهی نوازندگان گروه های مطرح موسیقی اطلاع داد.

امید نعمتی خواننده گروه موسیقی «پالت» که تصمیم گرفته است اولین آلبوم مستقلش را پخش کند گفت: با استناد به برنامه ریزی های انجام گرفته اولین آلبوم مستقل من به اسم «هرمان» بعد از ماه رمضان به تهیه کنندگی احسان رسول اف پخش می شود به علاوه از طرف دیگر برنامه هایی برای اجرای زنده آلبوم مقرر کرده شده که در این کنسرت ها تصمیم دارم از نوازندگان همه گروه های موسیقی مطرح از نمونه «کامنت»، «چارتار»، «داماهی» و «بمرانی» استفاده کنم که با استناد به توانایی هرکدام در عرصه نوازندگی می تواند محیط جالب توجهی را برای علاقه مندان رقم بزند.

وی اضافه کرد: برای انتشار این آلبوم به اشتراک مخاطبان لحظه شماری می کنم و علاقه مندم واکنش آنها را پیرامون اولین اثر مستقلم ببنیم از آنجاییکه در این آلبوم تمام تلاشم را انجام دادم که حس و حال کار با آنچه در گروه «پالت» می خوانم حاوی اختلاف هایی باشد.

این خواننده که بازهم هم کاری خود را با گروه «پالت» ادامه می دهد، عنوان کرد: سال قبلی بعد از انتشار قطعه «هرمان» در محیط مجازی که با استقبال بسیار خوبی از جانب مخاطبان مواجه شد، با مشورت عده ای از دوستان هنرمندم تصمیم گرفتم که با استناد به حال و هوای این قطعه کارهای دیگری را در شکل یک آلبوم مستقل پخش کنیم که باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این موضوع انجام گرفت. در این آلبوم که اثری مستقل از فعالیت های من در گروه «پالت» است، صادق تسبیحی با اسم تنظیم کننده با من همراهی می کند.

هم اینک بخوانید:   انتهای انتظار خواننده «جادوی ویژه»

نعمتی که طی سال های قبلی همراه با گروه موسیقی «پالت» تولیدات و اجراهای زنده فراوانی را پشت سر قرار داده همراه با این گروه آلبوم های «آقای بنفش»، «شهر من بخند» و «تمام ناتمام» را در معرض علاقه مندان موسیقی قرار داده است.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع