آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

افشین آذری با «همه میدونن» در تهران روی صحنه رفت

افشین آذری با «همه میدونن» در تهران روی صحنه رفت

افشین آذری خواننده آلبوم «همه میدونن» یک سال بعد از انتشار این آلبوم اولین کنسرت بزرگ و رسمی خود را در تهران روی صحنه برد.

آذری در حالی در سالن میلاد کنفرانس بین المللی روی صحنه رفت که حاضرین در سالن از همان ابتدای برنامه خواستار اجرای قطعات پرطرفدار این خواننده از نمونه: همه میدونن، تموم شهر خوابیدن، برام سخته و… را از این خواننده داشتند.

افشین آذری در ابتدای کنسرتش گفت: بسیار خوشحالم که در حضور شما در تهران به اجرای برنامه می‌پردازم و در این کنسرت که به نحوی اولین کنسرت من در تهران است، حضور شما آسودگی خاطر مخصوصی برای من است.

این خواننده با اشاره به رپرتوار برنامه‌اش گفت: امشب با گلچینی از کارهای تُرکی و فارسی این برنامه را روی صحنه خواهیم برد و مطمئنا انرژی شما روی ما موثر خواهد بود.

این هنرمند به مرور قطعاتش را اجرا کرد و در اواسط برنامه خود نیز برای دقایقی صحنه را ترک کرد تا «محمدرضا هدایت» که در این کنسرت خواننده مهمان بود، برای دقایقی روی صحنه حاضر شود و چند قطعه را نیز ایشان اجرا کند.
بعد از اجرای این خواننده جوان، بار دیگرافشین آذری روی صحنه حاضر شد و بعد از اجرای یک قطعه، دقیاقی را با ویلن و آکاردئون به تکنوازی پرداخت که این بخش از برنامه دلیل شد حاضرین در سالن به شوق آیند و شور و هیجان مخصوصی در سالن حاکم شد.

اجرای قطعاتی چون بری باخ، اولماز اولماز و… انتهای کنسرت این خواننده در تهران را تشکیل می دادند تا اولین کنسرت افشین آذری در تهران با حضور دوستدارانش به شبی ویژه مبدل شود.

هم اینک بخوانید:   «شهرام شکوهی» با رفع عده ای مشکلات جسمی خیلی زود باز می‌گردد

«میرطاهر مظلومی» کارگردانی هنری این کنسرت را بر عهده داشت و «مهدی فهیمی» نیز رهبر ارکستر افشین آذری بود. محمد نصرتی، منصور برزگر، محمود گل محمدی و… از نمونه چهره های مشهور حاضر در سالن بودند.

این کنسرت به همت موسسه «آوای باران» و به تهیه کنندگی رضا کمالی در سالن میلاد کنفرانس بین المللی برگزار شد و علیرضا نصیری نیز مدیریت عملیات پرتلاش این کنسرت بود.

پیشتر چند سکانس از این کنسرت را از نگاه دوربین علیرضا پوررجب می‌بینید.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع