آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

اعلام اسامی نامزدهای جشن فیلم کوتاه

اعلام اسامی نامزدهای جشن فیلم کوتاه

به نوشته دیباچه، با انتهای یافتن مرحله اول
داوری آکادمی هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه، عضو های آکادمی از میان
۴۶ فیلم منتخب و در رشته های مختلف، ۱۷ فیلم را نامزد دریافت تندیس جشن فیلم کوتاه
دانستند
.

فهرست نامزدها به شرح ذیل هستند:

نامزدهای بهترین بازیگر (جایزه ویژه هشتمین
جشن
):

خورشید چراغی پور برای بازی در فیلم “وقت نهار

مهدی حسینی نیا برای بازی در فیلم “سوادکوهی

یوسف علی دریادل برای بازی در فیلم “دختری
درمیان اتاق

محمود نظرعلیان برای بازی در فیلم “آرا

محمود نظرعلیان برای بازی در فیلم “دریازدگی

یوسف یزدانی برای بازی در فیلم “جایی برای
آرامش

نامزدهای بهترین صدابرداری یا صداگذاری:

علی حریق افروز برای صداگذاری فیلم “هومائتیا

محمد مهدی جواهری زاده برای صداگذاری فیلم
“حیوان

آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم “آرا

آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم “وقت نهار

حسین قورچیان برای صداگذاری فیلم “کل به جزء

علیرضا علویان برای صداگذاری فیلم “خوابگردها

نامزدهای بهترین تدوین:

عماد خدابخش برای فیلم “زونا

محمدرضا سجادیان برای فیلم “هومائیتا

پویان شعله ور برای فیلم “آرا

بهرام عمرانی برای فیلم “وقت نهار

علی مسلمی برای فیلم “حیوان

محمد نجاریان برای فیلم “شب تولد

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

علی آب پاک برای فیلم “حیوان

اشکان اشکانی برای فیلم “زونا

مسعود امینی تیرانی برای فیلم “تاریکی

هم اینک بخوانید:   لیست سریال های بهاره در شبکه های تلوزیونی

پوریا پیشوایی برای فیلم “شب تولد

پیمان عباس زاده برای فیلم “آرا

علی قاضی برای فیلم “خوابگردها

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

بهرام و بهمن ارک برای فیلم “حیوان

آرمان خوانساریان برای فیلم “سایه فیل

امید شمس برای فیلم “شب تولد

علیرضا قاسمی برای فیلم “وقت نهار

یوسف کارگر برای فیلم “آرا

کریم لک زاده برای فیلم “دختری به اشتراک اتاق

نامزدهای بهترین نگاه تجربی:

محمدمهدی رسولی برای فیلم کوتاه “کپسول

عاطفه محرابی برای فیلم “#ساعت_چهار

آرین وزیردفتری برای فیلم “هنوز نه

نامزدهای بهترین کارگردانی:

بهرام و بهمن ارک برای فیلم “حیوان

امید شمس برای فیلم “شب تولد

یوسف کارگر برای فیلم “آرا

کریم لک زاده برای فیلم “دختری به اشتراک اتاق

طوفان نهان قدرتی برای فیلم “زونا

نامزدهای بهترین فیلم:

– “آرا” به کارگردانی و تهیه کنندگی یوسف کارگر
و انجمن سینمای جوان

– “حیوان” به کارگردانی بهرام و بهمن ارک و تهیه
کنندگی مدرسه ملی سینما

– “زونا” به کارگردانی و تهیه کنندگی طوفان نهان
قدرتی

– “شب تولد” به کارگردانی امید شمس و تهیه کنندگی
مدرسه ملی سینما

– “وقت نهار” به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا
قاسمی
.

تازه ترین اخبار هنری در آرتلی پخش میشود. لطفا دوستان خود را با ما همراه کنید.

لینک منبع