آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن...

اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن…

کنسرت خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در حالی شب قبلی در تهران روی صحنه رفت که خبر درگذشت صدابردار قدیمی و خوش اسم موسیقی پاپ در انتهای این اجرا اشکهای این خواننده و بهت سالن را در پی داشت.

«حامی» که شب قبلی بروزترین اجرای تابستانه خود را در سالن میلاد کنفرانس بین المللی روی صحنه برده بود، وقتی که قصد داشت قطعه آخرش «دلم گرفت» را بخواند از جانب بابک صحرایی مطلع شد که ناصر فرهودی چشم از جهان فروبسته و همین دلیل شد حامی با چشمانی گریان و اشک هایی که تمام صورتش را گرفته بود، قطعه «دلم گرفت» را اجرا کند و بعد از اعلام خبر درگذشت ناصر فرهودی صحنه را ترک کند.

حامی رو به حاضرین گفت: «یکی از افرادی که به گردن موسیقی ایران حق بزرگی داشته و دارند در دقایق قبلی از دنیا رفته اند و همین الان خبر درگذشت ایشان را به من دادند. همین قطعه «دلم گرفت» را ایشان بهمراه استاد بابک بیات برای من ضبط کردند و بسیاری از کارهای پرطرفدار دهه ۵۰ به بعد حاصل تلاش ایشان در استودیو پاپ بود. این لحظه غم انگیز مطمئنا هرگز از یادها نخواهد رفت. روحشان شاد.»

این خواننده همزمان با اینکه شدیدا اشک میریخت صحنه را ترک کرد تا تازه ترین اجرای تابستانه ایشان با بهت سالن از شمایل غمگین این خواننده به اتمام برسد.

حامی در این کنسرت با اجرای قطعاتی چون: غزل، گل مینا، تنها نگاه می کنم و… پذیرای دوستداران موسیقی بود و در ابتدای کنسرت خود نیز با اشاره به اتفاقات واپسین در عرصه موسیقی کشور و باطل عده ای اجراهای زنده گفت: «این ایام بیننده عده ای باطل کنسرت ها در ایران هستیم و در روزهای قبلی هم همکاران من برای اتمام این معضل اقداماتی را انجام داده اند که امیدوارم به هر میزان زودتر این مسئله با درایت مسئولین فرهنگی کشور حل شود و دیگر بیننده باطل اجراهای زنده و کنسرت در کشور نباشیم.»

هم اینک بخوانید:   آلبوم «باران» با صدای «میلاد مهرآوا» پخش می‌شود

رضا تاجبخش سرپرستی ارکستر حامی را در این کنسرت بر عهده داشت و محمدرضا عقیلی نیز تنظیم قطعات برای کنسرت را بر عهده داشت.

تازه ترین کنسرت تابستانه «حامی» تحت امتیاز موسسه «کامیاب بهاران» و به تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع