آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

احسان خواجه‌امیری با همراهی پدرش «ایرج» در تهران روی صحنه رفت | گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان»

احسان خواجه‌امیری با همراهی پدرش «ایرج» در تهران روی صحنه رفت | گزارش تصویری «موسیقی ایرانیان»

کنسرت احسان خواجه امیری

کنسرت «احسان خواجه‌امیری» شامگاه ۲۳ مردادماه، به رهبری ارکستر «آرمین قیطاسی» و میزبانی تالار بزرگ وزارت کشور برگزار و همراه با وی برای بار نخست حسین خواجه‌امیری (ایرج) در تهران روی صحنه رفت.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این کنسرت احسان خواجه امیری گلچینی از قطعات پرطرفدار اش را به روی صحنه برد و در ابتدای اجرا به دوستدارانش گفت: «می دانم خیلی دیر است. خیلی زودتر از این‌ها استاد ایرج باید روی صحنه می‌آمد. خدا را شکر آرزو به دل نمی‌مانم و امشب این موضوع می‌افتد. ما تمام تلاش مان را کردیم که اتفاقی را رقم بزنیم که تا به این لحظه در کشورمان رخ نداده بود و امشب به خاطر حضور شما بیننده آن هستیم.» گفتن این مسئله در اینجا ضروری است این خواننده پاپ برای تجلیل و بزرگداشت افشین یداللهی، ترانه‌هایی از این شاعر فقید را اجرا کرد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود، این کنسرت به همت موسسه «رویال هنر» به مدیریت مجید عبدی برگزار شد.

پیشتر قادر اید ضمن مشاهده ویدئویی کوتاه از این کنسرت، عکسهای سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از کنسرت خواجه امیری را مشاهده نمایید.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   «سیامک عباسی» بعد از شش ماه در پایتخت به نمایش گذاشته شد