آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

اجرای آثاری از استادان پایور، شجریان، گلپایگانی و ذبیحی در ویژه برنامه موسیقی عرفانی هزارصدا

اجرای آثاری از اساتیری همچون پایور، شجریان، گلپایگانی و ذبیحی در ویژه برنامه موسیقی عرفانی هزارصدا

ویژه برنامه موسیقی عرفانی هزارصدا در ساعت ۲۱ پنج شنبه ۱۸ خردادماه در فرهنگساری ارسباران شهر تهران برگزار می‌کند.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این برنامه که در آن استادان میلاد کیایی و حمیدرضا نوربخش برای تحقیق و مطالعه موسیقایی و آوازی اجرا‌ها و علیرضا پورامید برای تحقیق و مطالعه کلامی این کارهای با اسم کار‌شناس حضور دارند، تنی چند از گروه‌ها و خوانندگان انتخاب برنامه‌های پیشین هزارصدا، «ملکا ذکر تو گویم» استاد فرامرز پایور و استاد محمدرضا شجریان، «همه در‌ها اگر بسته/ در قصر خدا بازه» استاد اکبرگلپایگانی و به علاوه از طرف دیگر آثاری از زنده‌یاد ذبیحی را اجرا خواهند کرد.

با استناد به اعلام مدیر و مجری این برنامه آرش نصیری، گروه‌های «بیداد» به سرپرستی و خوانندگی علیاکاظمیان، «نوای خیال» به سرپرستی جهانبخش احمدپور و خوانندگی حسین پیرحیاتی، «ملک» به خوانندگی محمدافروز، علیرضا جعفرزاده، جابر برزگر و علی بنیادی اجرا کنندگان این برنامه هستند. به علاوه از طرف دیگر آوازخوان اسم آشنا محمدهاشم احمدوند نیز در انتهای برنامه و با اسم حسن ختام آوازخوانی خواهد نمود.

این ویژه برنامه بعد از افطار روز ۱۸ خرداد و راس ساعت ۲۱ در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران شروع خواهد شد. با استناد به آنچه اعلام شد، این ویژه برنامه به مناسبت نزدیکی با لیالی قدر دیزاین شده و برنامه هزارصدا، از ماه آتی مطابق با رسم معمول، هرماه دو بار در دو ژانر موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی پاپ برگزار خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   علیرضا قربانی «فروغ» را در حضور مردم خواند | (تصویر و ویدئو)