آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

آنسامبل «نوای صلح» در نیاوران کنسرت می‌دهد

آنسامبل «نوای صلح» در نیاوران کنسرت می‌دهد

آنسامبل «نوای صلح» به سرپرستی «مهدی وجدانی» دوازدهم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

مهدی وجدانی که قبل از این رهبری ارکستر «نوای صلح» را بر عهده داشته است، پیرامون این کنسرت شرح داد: در این کنسرت که بر پایه احساسات نوازنده بر موسیقی شکل می گیرد نیازمند تمرکز و توانایی بسیار بالایی هستیم از همین رو بهترین نوازندگان سازهای مورد نظر را دعوت کردیم و در همان جلسات ابتدایی شاکله اصلی این کنسرت را شکل دادیم.

وجدانی اضافه کرد: «در کنسرت امسال سعی کردیم در انتخاب قطعات و سازبندی دارای اختلاف باشیم با اینحال ساختار دیزاین شده را حفظ کنیم و با این وجود موسیقی را به سوی موسیقی ترک نزدیک کنیم.»

هومن دلنوازی نوازنده تار، صدا سدیفی نوازنده قانون، آیدا امیری مقدم سازهای کوبه ای، سامان محمد نبی ویولن، سپینود میرزایی نوازنده ویلنسل و مهدی وجدانی نوازنده پیانو گروه اجرای آنسامبل نوای صلح در کنسرت پیش رو را تشکیل می دهند. ضمن اینکه مسعود اله یاری مدیریت عملیات ، بهرام شادانفر طراح پوستر و آرام آل کنعان بعنوان عکاس، دیگر عوامل اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است مهدی وجدانی آهنگساز و رهبر ارکستر تا به این لحظه سه آلبوم با اسم های «تاریکی دلچسب»، «اشک هایی از بهشت» و «جاده های بارانی» را پخش کرده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

هم اینک بخوانید:   «آیسو» آخر فروردین‌ماه خواهد نواخت

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع