آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

آلبوم موسیقی «رویایی» راهی بازار موسیقی کشور شد

آلبوم موسیقی «رویایی» راهی مارکت موسیقی کشور شد

آلبوم موسیقی «رویایی» به آهنگسازی «ایمان زارع»، از جانب کمپانی «نشر و پخش جوان»، روانه مارکت موسیقی کشور شد. این در حالیست که همزمان با نشر می توان آنرا از روش «بیپ تونز» قانونی و آنلاین تهیه کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم موسیقی بی کلام «رویایی» از «ایمان زارع»، مشتمل بر ۱۰ قطعه بعناوین «رویایی»، «خاطرات»، «آرامش»، «برای تو»، «حس»، «باران»، «روزهای هفته»، «گفتگوی گنگ»، «بی تابی» و «تازه ترین راه» می باشد که زارع غیر از آهنگسازی، تنظیم قطعات را نیز بر عهده داشته، «بهنام شهرکی» میکس و مستر آلبوم را انجام داده و به نوازندگی درامز و پرکاشن پرداخته و «پدرام شهرکی»، صدابردار سری بوده است. به علاوه از طرف دیگر «صنم تیز مغز» در قسمت تصویر و گرافیک و «بهزاد حاجی بیک لو» در تدوین گرافیک و تکمیل سازی و چاپ هم کاری داشته اند.

ضبط این آلبوم در «استودیو پارت» صورت پذیرفته و «ایمان زارع» در بخشی از آلبوم، آن را به «شهیار قنبری» تقدیم کرده و از وی با اسم خالق لحظه‌های ناب اسم برده است.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که آلبوم «رویایی» به وسیله «نشر و پخش جوان» پخش شده است و علاقمندان می توانند ورژن اورجینال آنرا از مراکز مشهور فروش در مارکت موسیقی تهیه نمایند. به علاوه از طرف دیگر خرید و دانلود قانونی این اثر از روش «بیپ تونز» امکان پذیر می باشد.

اگر به موسیقی های پاپ، راک و یا تلفیقی علاقه مند هستید در بیشتر مواقع آرتلی را پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانیددوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   دور تازه هزارصدای پاپ با داوری فواد حجازی، مهدی یغمایی و افشین مقدم برگزار شد