آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

آلبوم موسیقی «باغ های معلق انگور» شنیدنی شد

آلبوم موسیقی «باغ های معلق انگور» دلنشین شد

باغ های معلق انگور

آلبوم موسیقی «باغ های معلق انگور»، اثری از گروه موسیقی «گاه»، به نوازندگی «حمید مرادیان» و «بابک کوهستانی»، پخش شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از روش سایت «بیپ تونز»، بصورت قانونی و آنلاین تهیه کرد.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «باغ های معلق انگور»، اسم اثریست تازه که «حمید مرادیان» با نوازندگی سنتور و «بابک کوهستانی» با نوازندگی ویولا، قطعات آنرا ساخته و پرداخته اند و مشتمل بر ۶ قطعه بی کلام بعناوین «آن اول»، «آن دوم»، «آن سوم»، «آن چهارم»، «آن پنجم» و «آن ششم» می باشد.

صدابرداری اثر در «مرکز رسانه های دیداری و شنیداری دانشگاه تهران» انجام پذیرفته است. «رامین وطن نیا» صدابردار، «رامتین شعبانیان» میکس و مسترینگ، «مهدی تجلی» گرافیک، «محمدرضا یعقوبی» تصویر، «بهاره شیرخوانی» و «نرگس فلاح پسند» ترجمه، دیگر دست اندر کاران تولید آلبوم «باغ های معلق انگور» بوده اند.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود آلبوم موسیقی «باغ های معلق انگور»، اثر «حمید مرادیان» و «بابک کوهستانی»، روانه مارکت موسیقی شد و علاقمندان می توانند جهت تهیه ورژن اورجینال و فیزیکی آن به مراکز مشهور فروش مراجعه و یا درمقایسه با خرید و دانلود قانونی این اثر از روش سایت «بیپ تونز» اقدام نمایند.

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع

هم اینک بخوانید:   پیش فروش اینترنی آلبوم موسیقی جذاب «عطار» آغاز شد