آرتلی | اخبار هنری آخرین اخبار هنری از ایران و جهان را در آرتلی دنبال کنید

گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» در تبریز به روی صحنه می‌رود

گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» در تبریز به روی صحنه می‌رود

گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» به سرپرستی «رامین میلانی» و خوانندگی «شهرام آبرومند»، برای بار نخست در تبریز به روی صحنه می رود.

به نوشته سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت گروه موسیقی دلشدگان» از مشهد، در تاریخ جمعه، ۹ تیرماه سال جاری، طی دو سئانس در «تالار استاد صیامی» شهر تبریز برگزار خواهد شد.

این برنامه در دو بخش موسیقی کلاسیک ایرانی به آهنگسازی رامین میلانی (نوازنده سنتور) و موسیقی محلی خراسانی با تنظیمی تازه از امیرمحسن حجازی (نوازنده عود) اجرا خواهد شد. «شهرام آبرومند» نیز با اسم خواننده میهمان در این کنسرت، گروه دلشدگان را همراهی خواهد نمود.

در کنسرت پیش رو، پیغام فرشاد (تمبک)، علی مداح (قیچک آلتو) و امین بیگدلی (بندیر و کوزه) با اسم نوازنده های گروه موسیقی «دلشدگان» به هنرنمایی خواهند پرداخت و «حامد علیپور» نیز مدیر برنامه ی این گروه موسیقی را برعهده دارد.

«حامد علیپور» در گفتگویی با خبرنگار ما در باب سابقه ی این گروه، دلشدگان را یکی از پرافتخار ترین گروه های موسیقی ایرانی در کشور عنوان کرد و اضافه کرد: «گروه موسیقی «دلشدگان»، غیر از کسب مقام اول و دوم در جشنواره های موسیقی شهناز و فجر، کنسرت های درستی در شهرهای بزرگ کشور برگزار نموده و به علاوه از طرف دیگر کمپانی در جشنواره های موسیقی خارجی (در کشورهای آلمان و گرجستان) را در کارنامه خود دارد.»

ایشان در خصوص تهیه بلیط این کنسرت خاطر نشان کرد: «بلیط فروشی این اجرا بصورت اینترنتی و تنها از روش تارنما www.ebilit.com انجام می پذیرد که امیدوارم مردم هنردوست تبریز از اجرای این گروه خلاق و جوان با هم کاری شهرام آبرومند، استقبال خوبی نمایند.»

هم اینک بخوانید:   «تار و پود» اثر تازه حمید متبسم با صدای وحید تاج اجرا می‌شود

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود که کنسرت فوق در تاریخ ۹ تیر ماه سال جاری و طی دو سئانس در «تالار استاد صیامی» شهر تبریز تقدیم مخاطبان و علاقمندان موسیقی خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»

در آرتلی در بیشتر مواقع تلاش خواهیم کرد اخرین اخبار مرتبط با موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید و دوستان خود را به جمع ما بیافزایید

لینک منبع